کد خبر: 815611 A

چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم

10 نماینده از استان خراسان رضوی در بخش برادران و 13 نماینده در بخش خواهران در مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم رقابت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، در بخش برادران سعید قره داشی و حسن حسین‌زاده در رشته حفظ 20 جزء ؛ مختار دهقان، حمید حق طلب،حسین پور کویر، امید حسینی نژاد و علیرضا بیژنی در رشته قرائت تحقیق؛ سید حجت ترحمی در رشته ترتیل؛ سید حمید رضا جاوید شفیعی و علی سبزه در رشته حفظ 10 جزء در این دوره از مسابقات به رقابت خواهند پرداخت. 

در بخش خواهران نجمه ملک پور، بهاره علی آبادی در رشته حفظ 20 جزء؛ معصومه صهبایی استاد، زکیه برزویی و فرزانه کلالی در رشته ترتیل؛ رویا فضایلی و سیده سمانه محروقی در رشته حفظ کل ؛ فاطمه صالح آبادی و مریم نصیری در رشته حفظ 10 جزء؛ مرضیه میرزایی پور، زینب ضیا دوست و زهرا مهوشیان در رشته قرائت نمایندگان استان خراسان رضوی در این دوره از مسابقات هستند. 

مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از ششم الی نوزدهم مهر سال جاری با حضور ۸۳۰ نخبه قرآنی کشور در اصفهان برگزار می‌شود.

این مسابقات در بخش برادران از ششم تا یازدهم مهر در ۸ رشته همخوانی، همسرایی، دعاخوانی، اذان، ترتیل، قرائت، حفظ کل، ۲۰ و ۱۰ جزء  و در بخش خواهران از یازدهم تا نوزدهم مهرماه در ۷ رشته همخوانی، همسرایی، دعاخوانی، ترتیل، قرائت، حفظ کل، ۲۰ و ۱۰ جزء برگزار خواهد شد.

استان خراسان رضوی در مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته های اذان، دعا خوانی و همسرایی شرکت کننده ای ندارد.

استان خراسان رضوی خراسان رضوی رقابت قرآن کریم مسابقات قرآن کریم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر