کد خبر: 812079 A

معاون استاندار خبر داد:

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: زائرسرای پاکستانی ها با همکاری خیرین، آستان قدس رضوی و مساعدت شهرداری مشهد به منظور تسهیل سفر زائران محروم این کشور به مشهد، احداث می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدصادق براتی در دیدار هیات امنای بنیاد زائران پاکستانی در ایران که در محل دفتر معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: انتظار داریم با کمک خیرین داخلی و پاکستانی در فرصتی کوتاه یک زائرسرای مناسب برای زائران پاکستانی ساخته شود.

وی با اشاره به پذیرش رایگان زائران پاکستانی در این زائرسرا افزود: با توجه به تلاش متولیان بنیاد زائر امام رضا(ع) و اعلام آمادگی خیرین پاکستانی و ایرانی، نگران تامین منابع مالی برای تکمیل پروژه نیستیم.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در این جلسه تاکید کرد: با تمهیدات در نظر گرفته شده توسط بنیاد زائرین پاکستانی در ایران و حمایت دستگاه های اجرایی و خیرین، خدمت رسانی به زائران پاکستانی جهت زیارت بارگاه منور حضرت رضا(ع) افزایش پیدا کرده است.

براتی خاطرنشان کرد: با پیگیری های اعضای هیات امنا بنیاد زائرین پاکستانی و نیز رایزنی با خیرین پاکستانی و ایرانی امیداریم که هرچه سریعتر این طرح تکمیل شود.

آستان قدس رضوی خراسان رضوی شهرداری مشهد منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر