کد خبر: 806487 A

با حضور معاون صنایع کوچک کشور؛

با حضور معاون صنایع کوچک کشور، تفاهمنامه همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی و فناوری میان سازمان صنایع کوچک و شرکت ساپکو امضاء شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، اصغر مصاحب در مراسم امضای این تفاهمنامه، اظهار کرد: این تفاهمنامه در راستای سیاست های سازمان و در جهت توانمندسازی حوزه صنایع کوچک کشور در حوزه های علمی و فناوری و پاسخگویی به نیازهای صنعت خودرو سازی بویژه در راستای توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی کشور است.

وی افزود: باید ارتباط موثر صاحبان صنایع، شرکت‌های دانش بنیان و جامعه علمی و صنعتی بیشتر شود و در جهت افزایش ظرفیت تولید، اشتغال مولد و بهره وری بیشتر، صاحبان صنایع حرکت کنند.

مصاحب ادامه داد: وجود ظرفیت های بالقوه قابل توجه در حوزه صنایع کوچک و متوسط و از طرف دیگر تقاضای بالا در خصوص تأمین قطعات و تجهیزات صنعتی جهت تولید محصولات داخلی خصوصاً در شرایط تحریم های ظالمانه علیه کشور، حمایت از تولید داخل و اجرای برنامه‌های توسعه ای نظیر توسعه نظام پیمانکاری فرعی را به یک ضرورت و اولویت تبدیل نموده است.

وی عنوان کرد: مشابه این تفاهمنامه با ارگان های مرتبط در سایر دبیرخانه های تخصصی در دست اقدام است و امید است با این اقدام، گام موثر دیگری در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید داخل برداشته شود.

صنایع کوچک علمی و فناوری فناوری معاون شرکت ساپکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر