کد خبر: 805275 A

به میزبانی اردبیل؛

تیم خراسان رضوی در مسابقات قهرمانی دو و میدانی بانوان کارگر کشور با کسب پنج مدال طلا و یک مدال برنز بر سکوی سوم قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حمیدرضا یوسفی محمدآباد رئیس هیات ورزش کارگری خراسان رضوی در این خصوص گفت: مسابقات قهرمانی دو و میدانی بانوان کارگر کشور دیروز نهم شهریور ماه در اردبیل برگزار شد که در پایان تیم میزبان به مقام قهرمانی رسید. تیم اصفهان دوم شد و خراسان رضوی به مقام سوم دست یافت.

وی با بیان اینکه در این دوره از رقابت‌ها ۵۰ ورزشکار از ١٢ استان در قالب ۱۳ تیم در ۱۴ ماده رقابت کردند افزود: تیم خراسان رضوی با جمیله و الهه سیفی و سمیرا حاتمی در این مسابقات شرکت کرد.

وی ادامه داد: در این مسابقات جمیله سیفی مقام نخست ۴۰۰ متر با مانع و ۲۰۰ متر، الهه سیفی مقام نخست ۱۰۰ متر با مانع و سوم ۱۵۰۰ متر و سمیرا حاتمی مقام نخست پرتاب نیزه و پرتاب دیسک را از آن خود کردند.

مسابقات قهرمانی دو و میدانی بانوان کارگر کشور با حضور تیم های، خراسان رضوی، اردبیل الف، اردبیل ب، آذربایجان شرقی، اصفهان، ایلام، زنجان، گلستان، گیلان، مازندران، تهران، خراسان جنوبی و سمنان روز نهم شهریور به میزبانی اردبیل برگزار شد.

اصفهان خراسان رضوی رقابت مدال طلا دو و میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر