کد خبر: 803301 A

مدیر برق شهرستان خبر داد:

مدیریت برق شهرستان تایباد گفت: مشترکان بخش خانگی و تجاری بابت مصرف برق خود 18 میلیارد ریال به این شرکت بدهکار هستند.

احسان سیاح زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: 65 درصد از این مطالبات در حوزه مشترکین خانگی و ۳۵ درصد دیگر را بخش تجاری تشکیل می‌دهد.

وی افزود: وصول مطالبات علاوه بر افزایش توان مدیریت برق این شهرستان در ارائه خدمات پس از فروش، تأمین منابع مالی جهت بهبود و انجام پروژه های ضروری مانند روشنایی معابر و توسعه و بهینه سازی شبکه تاثیر گذار بوده و منافع حاصل از آن به خود شهرستان بر می گردد.

سیاح زاده با اشاره به بهره برداری از ۱۱۰ پروژه از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان، تصریح کرد: طرح‌های افتتاح شده در سال جاری در حوزه اصلاح و ترمیم شبکه، روشنایی معابر و کاهش تلفات بوده که برای آنها حدود از ۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است که نسبت به سال گذشته در همین مدت ۱۰۰ درصد افزایش داشته است .

وی مطرح کرد: در جهت صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و سایر منافع اقتصادی و زیست محیطی از ابتدای شهریور ماه در این شهرستان قبوض کاغذی حذف و پس از آن هزینه برق مشترکین از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

مدیریت برق شهرستان تایباد افزود: در حال حاضر ۷۴ درصد برق مصرفی این شهرستان مربوط به چاه‌های کشاورزی منطقه است.

وی اظهار کرد: ۴۰ هزار مشترک برق در تایباد و روستاهای این شهرستان وجود دارد که ۷۰ درصد مشترکان برق این شهرستان در بخش شهری و مابقی در روستاها هستند.

۱۰۰ درصد روستاهای تایباد از نعمت شبکه برق برخوردارند، شبکه توزیع این شهرستان هزار و ۴۰۰ کیلومتر طول دارد.

برق خدمات پس از فروش کشاورزی منابع مالی شبکه روشنایی معابر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر