سرخط خبرها:
کد خبر: 803291 A

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

در سومین روز از هفته دولت 9 پروژه گردشگری در شهرستان نیشابور با حضور معاون استاندار و فرماندار این شهرستان، مدیر امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، محمد اسماعیل اعتمادی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیشابور در این باره اظهارکرد: همزمان با بزرگداشت هفته دولت با حضور مسئولان شهرستان و اهالی میهمان نوازاین دیار افتتاح متمرکز ۹ پروژه گردشگری که ۲ پروژه دولتی و ۷ پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی با صرف هزینه و اعتباری بیش از ۴۰ میلیارد ریال در شهرستان نیشابور انجام شد.

اعتمادی گفت: ۴ اقامتگاه بومگردی شامل اقامتگاه بومگردی دره پرستوها در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال ، اقامتگاه بومگردی بام بوژان در روستای بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال ، اقامتگاه بومگردی شادمهر  در روستای تحت منظر  نیشابور با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال ، اقامتگاه بومگردی  حاج کاظم  در نیشابور با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: ۳ خانه مسافر شامل خانه مسافر لگزیان در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال ، خانه مسافر اصغری در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال و خانه سالارعابدی در روستای حصار بوژان نیشابور با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابورتصریح کرد: پروژه زیرسازی وآسفالت راه گردشگری فوشنجان به سایت حاج بکتاش ولی در روستای فوشنجان با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال و پروژه فاز ۲ نورپردازی و روشنایی باغ عطار با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

دستگاه های اجرایی دولت روابط عمومی فرماندار گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر