کد خبر: 801982 A

فرماندار کاشمر گفت: 81 پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 69 میلیارد و 980 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، مسلم  ساقی در نشست خبری با اصحاب رسانه و تعدادی از مسئولان شهرستان ، ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: در گرامیداشت هفته دولت 81 پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 69 میلیارد و 980 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده عالی دولت با بیان اینکه از این تعداد پروژه،  46 طرح با اعتبار 26 میلیارد و 246 میلیون تومان در نقاط روستایی واقع شده است، یادآور شد: 35 پروژه نیز در نقاط شهری کاشمر و ریوش با 43 میلیارد و 734 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار کاشمر با اشاره به‌ اینکه همزمان با هفته دولت 19 پروژه جدید کلنگ‌زنی می‌شود، بیان کرد: برای شروع عملیات اجرایی و تکمیل این تعداد پروژه بیش از 14 میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

ساقی با تأکید بر اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به اتحاد، وحدت و انسجام داریم، افزود: با وجود اینکه نگاه‌های سلیقه‌ای و سیاسی وجود دارد، اما برای ارتقای اعتماد عمومی و تزریق امید به‌جامعه، نیازمند انسجام مدیریتی و مردمی هستیم.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه مردم باید از حاکمیت و مسئولان صدایی واحد شوند، خاطرنشان کرد: رویکرد مدیریت شهرستان وحدت و انسجام است، در این راستا باید از سیاه‌نمایی و تخریب پرهیز شود، چراکه حرکت در این دو مسیر ظلم به‌مردم است.

وی با اشاره به‌اینکه باید تصمیمات به‌صورت صریح و شفاف انجام شود، ادامه داد: در نگاه مدیریتی افراط و تفریط نداریم و مدیران در دولتی که شعار آن اعتدال است، نباید از جایگاه و حریم قانونی خود خارج شوند.

ساقی با تأکید بر اینکه باید در تمامی حوزه‌ها به جای رشد، به دنبال توسعه باشیم، گفت: حوزه اقتصادی دغدغه اصلی ما است، در این راستا تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از طرح مثلث اقتصادی زمینه و بستر حضور و فعالیت بخش خصوصی را فراهم کنیم.

فرماندار کاشمر با بیان اینکه می‌طلبد برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان به‌عنوان مجاهدان عرصه اقتصادی فرش قرمز پهن کنیم، اظهار کرد: دولت باید در این زمینه تسهیلگر باشد، بنابراین فضای شهرستان باید فضای مناسبی برای حضور سرمایه‌گذار باشد.

وی با تاکید بر اینکه از همه مدیران می‌خواهم که سیاست‌های دولت را تبیین و از آن دفاع کنند، یادآور شد: در صورتی که مدیری سهوا یا عمدا از رویکرد دولت دفاع نکند، ورود می‌کنم.

وی افزود: همچنین به مناسبت هفته دولت میز خدمت باحضور فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان کاشمر روز دوشنبه ۴ شهریور ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۰.۳۰ امام زاده سید حمزه برگزار خواهد شد.

در ادامه باحضور فرماندار و جمعی از مسئولان بمناسبت هفته دولت طرح هادی روستای عشرت آباد افتتاح شد.

اصحاب رسانه بخش خصوصی فرش کشاورزی سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر