کد خبر: 801486 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح 17 پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی‌زاده مقدم در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی توس، اظهار کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی این شرکت بوده تا با تجهیز و تکمیل پروژه ها در جهت کمک به صنعتگران و توسعه اقتصادی آنها عمل کنیم.

وی افزود: از تمام امکاناتی که داریم در جهت اجرای موفق سیاست های اقتصادی به خصوص اقتصاد مقاومتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان استفاده می کنیم تا امکان توسعه و اشتغال بیشتر برای استان فراهم شود.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: تعداد 17 پروژه عمرانی شامل راه و ابنیه، گاز و برق با اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسند که از جمله پروژه های اجرا شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی هستند.

وی با اشاره به اینکه استان یک ظرفیت عظیم صنعتی است، بیان کرد: با توجه به فضای مطلوب کسب و کار در استان، برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی از تمام ظرفیت های موجود استفاده می کنیم که این روند مثبت ادامه داشته و نیز با ثمرات بیشتری ادامه یابد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: با حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، پروژه های زیرساختی مطلوبی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در استان انجام شده تا صاحبان صنایع دغدغه ای نداشته باشند.

وی در پایان گفت: حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط جزو اولویت های اصلی و برنامه های راهبردی این شرکت بوده تا علاوه بر ایجاد اشتغال در استان توسعه صنعتی، اقتصادی و توانمندی بیشتر صنعتگران را بدنبال داشته باشد و همچنین بخش خصوصی با بهره گیری از ظرفیت ها و فرصت ها، مشغول فعالیت باشند.

استان خراسان رضوی ایران خراسان رضوی دولت گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر