کد خبر: 801011 A

فرماندار قوچان مطرح کرد:

فرماندار قوچان از افتتاح و کلنگ زنی ۱۲۶ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۶۴۲ میلیارد و ۹۰۹ میلیون ریال همزمان با هفته دولت در شهرستان قوچان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قوچان، هادی رجائی نیا در نشست خبری خود به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت بیان کرد: در این ایام ۱۸ پروژه با اعتبار ۲۴۴ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال کلنگ زنی و ۱۰۸ پروژه با اعتبار ۳۹۸ میلیارد و ۲۷۸ میلون ریال به بهره برداری می رسد.

وی ضمن تاکید براینکه پروژه های هفته دولت قوچان در دو قالب پروژه های عمرانی و اقتصادی برنامه ریزی شده است، اظهار داشت:از ۱۰۵ پروژه عمرانی ۱۶ پروژه کلنگ زنی و  ۸۹ پروژه  افتتاح می شود و در حوزه اقتصادی نیز ۱۹ پروژه به بهره برداری می رسد و ۲ پروژه کلنگ زنی خواهد شد. 

هادی رجایی نیا همچنین ادامه داد: دهیاری های بخش مرکزی و باجگیران هم ۵۹ پروژه هفته دولت را به خود اختصاص داده اند که شامل ۴۹ پروژه افتتاح و ۱۰ پروژه کلنگ زنی در زمینه های زیرسازی و آسفالت معابر ، کانال جمع آوری آبهای سطحی ، سنگ فرش معابر و احداث پارک و بوستان است. 

وی افتتاح ۹ مجتمع دامپروری را یکی از شاخص ترین پروژه هفته دولت دانست و تصریح کرد : ۸ واحد پرواربندی با ۴۰۰ رأس و اعتبار ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در هر واحد و یک واحد ۸۰۰ رأسی با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری می شود. 

فرماندار قوچان در پایان این نشست گفت: پروژه شیمی درمانی با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال، مجتمع تلاشگران با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال، خوراک دام با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و افتتاح X-Ray گمرک باجگیران با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال از دیگر پروژه های شاخص هفته دولت این شهرستان محسوب می شود.

دولت شیمی فرماندار گمرک برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر