کد خبر: 767578 A

‍محبی خبر داد:

فرمانده سپاه بردسکن با بیان اینکه به زودی ۵۰ سری جهیزیه بین نوعروسان انابد توزیع می‌شود، اظهار کرد: سپاه پاسداران در امر کمک‌رسانی به نیازمندان آنچه در توان داشته باشد دریغ نخواهد کرد..

به گزارش خبرنگار ایلنا از انابد، سرهنگ علی محبی در بازدید از حوزه بسیج امام رضا(ع)انابد، با اعلام اینکه به زودی توسط سردار فرمانده سپاه خراسان رضوی ۵۰ سریع جهیزیه برای شهرستان تحویل می‌شود،افزود: در راستای سیل اخیر و تخریب منازل مسکونی روستاییان عزیز در سطح روستاهای مختلف این شهرستان بر اساس تفاهم نامه‌ای ۵۳ واخد توسط بسیج سازندگی با همکاری اداره بهزیستی شهرستان ساخته و تحویل عزیزانی که واحدهای آنان تخریب شده می شود.

 سرهنگ محبی نیز به دیگر تفاهمنامه سپاه با کمیته امداد امام خمینی این شهرستان اشاره نمود و اظهار کرد: در این راستا هم تعداد ۵۷ واحد که نیاز به بازسازی و یا ساخت می باشد سپاه با کمک مردم در ساخت آن مشارکت دارد.

 وی از اتمام این واحد ها تا پیش از فصل سرما خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر تعداد ۱۰ واحد در سطح شهرستان و مراکز بخش‌های انابد و شهرآباد توسط سپاه در حال ساخت است.

 فرمانده سپاه بردسکن به بحث صندوق‌های خرد محلی قرض الحسنه اشاره کرد و گفت: در سال گذشته تعداد ۱۷ صندوق قرض الحسنه ایجاد شده است که بعضاً در حال ارائه خدمات هستند و مابقی هم در حال سپرده گذاری می باشند و فعالیت کاری آنان و اعطای تسهیلات به افراد توسط این صندوق‌ها هم به زودی آغاز خواهد شد.

بسیج خراسان رضوی سپاه پاسداران سرما کمیته امداد امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر