کد خبر: 761194 A

نوروزی عنوان کرد:

رئیس‌کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد گفت: ایجاد اشتغال در گرو اجرای پروژه‌های شهری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، احمد نوروزی در حاشیه بازدید از پروژه‌های اقتصادی منطقه 5 مشهد عنوان کرد: هدف ما در بازدید از مناطق شهرداری بررسی موقعیت مکانی، مشکلات سرمایه‌گذار و پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها است؛ گامی که در راستای بهبود و تسریع امور مرتبط با اجرای پروژه‌ها انجام می‌گیرد و نقش بسزایی در تصمیم‌گیری اعضای شورا دارد.

وی ضمن رضایتمندی از خدمت‌رسانی خوب شهرداری منطقه 5 مشهد در اجرای پروژه‌های مورد نیاز شهروندان بیان کرد: در بازدید از مجموعه اراضی پارک دو هکتاری انتهای شهید شفیعی گلشهر، پروژه پارک بازار و مجموعه آبی گلشن در انتهای شهید آوینی واقع در منطقه5 شاهد کیفیت و پیشرفت بسیار خوبی بودیم.

نوروزی تصریح کرد: با توجه به اعتباری که شهرداری برای این پروژه‌ها در نظر گرفته است انتظار بهره‌برداری هرچه سریع تر را داریم.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد ادامه داد: همچنین پارکینگ خودروی سایپا دیگر پروژه منطقه 5 است که با توجه به اینکه در محدوده خارج از شهر احداث شده نقش بسزایی در کاهش ترافیک منطقه ایجاد کرده است.

نوروزی اجرای پروژه‌هایی از این دست در مناطق کم برخوردار شهر را از اقدامات مثبت شهرداری دانست و در خصوص پروژه‌های معوق تصریح کرد: پروژه مشارکتی ولایت که در مقیاس پروژه‌های مهم و قابل توجه شهری در این منطقه قرار دارد، به دلیل اینکه سرمایه‌گذار از سرمایه کافی بهره مند نیست، متوقف شده است، همچنین مجتمع آجیل و خشکبار که دیگر پروژه در این منطقه است توسط بخش خصوصی در حال اجرا است که امیدواریم با تدابیر لازم مشکلات این پروژه ها هرچه سریع تر رفع شود و به ثمر برسد. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اشتغالزایی با اجرای پروژه‌های اقتصادی کار خوبی است که نیاز به حمایت دارد، با توجه به اینکه زمان برای سرمایه‌گذاران با توجه به صرف هزینه حائز اهمیت است باید کاهش یابد که سعی داریم در همین راستا طی جلسات متعدد و همکاری با سرمایه‌گذاران روند اجرای پروژه‌ها را تسریع بخشیم.

اشتغال ایجاد اشتغال سرمایه گذاری کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر