کد خبر: 757155 A

همزمان با هفته کارگر صورت گرفت؛

مراسم تجلیل از کارگران نمونه و برتر شهرستان تایباد در هفته گرامیداشت کار و کارگر با حضور جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی استان و شهرستان و مدیران واحدهای تولیدی و با همکاری شرکت پایبار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تایباد، محمود بیانی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تایباد ضمن تبریک هفته کار و کارگر به حاضرین با توجه به نامگذاری شعار سال به عنوان رونق تولید خلاصه ای از اقدامات و فعالیت های این اداره را در راستای حمایت از حوزه کار و تولید اشاره کرد و در ادامه به بیان اهداف و سیاست های این اداره در حمایت از تولید ملی و بنگاه های اقتصادی پرداخت.   

شرافتی راد فرماندار شهرستان تایباد نیز ضمن تبریک هفته کار و کارگر به تمامی کارگران ایران اسلامی در سخنانی گفت: امروز مهمترین رسالت ما جهاد اقتصادی است و جهاد اقتصادی با روحیه جهادی انجام خواهد شد.

وی گفت: ظرفیت و پتانسیل شهرستان تایباد یک ظرفیت بسیار اثر گذار در کشور است.

شرافتی راد افزود: امروز جهاد اقتصادی با حرف و شعار انجام نخواهد شد بلکه انسان های بزرگ،خلاق و جهادی با رویکرد اقتصادی باید باشند تا رونق تولید شکل گیرد.

فرماندار تایباد کارآفرینان را انسانهای خلاق و خوش فکر دانست و افزود: نان کارگری نان عزت و افتخار و شرف است که کارگران عزیز برای آن تلاش می کنند.

بابایی مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی نیز در این همایش ضمن عرض تبریک هفته کار و کارگر و تشکر از کارگران زحمتکش این شهرستان در سخنانی گفت:کارگران تلاش گران خط مقدم کار و تولید در کشور هستند و جامعه کارگری ما قشری هستند که می‌توانند شرایط حاضر را به خوبی مدیریت کرده و اقتصاد مقاومتی و رونق تولید را در کشور محقق و اجرایی کنند .

وی گفت: همه ما باید تلاش کنیم و با تبعیت و راهنمایی گرفتن از منویات مقام معظم رهبری در جهت محقق شدن رونق تولید در کشور گام‌های موثری برداریم.

بابایی ضمن ارائه گزارش کاملی از تعهدات اشتغال شهرستان تایباد در سال گذشته و درصد اجرایی پیشرفت آنها افزود:طرح توسعه مثلث اقتصادی با همکاری معین های اقتصادی در استان که توسط استاندار محترم پیگیری می گردد موجب رونق کسب و کارهای جدید و بهبود فضای کسب و کار در استان خواهد شد و اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی به صورت عینی تحقق یابد باید به نیروی انسانی که همان کارگران زحمتکش جامعه هستند توجه‌ای خاص داشته و روی آن سرمایه‌گذاری کنیم.

وی افزود: کارگران در جنگ اقتصادی به عنوان سرمایه انسانی نقش مهمی در تحقق رونق تولید دارند و قطعاً در این شرایط به روحیه جهادی کارگران نیاز داریم.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در خاتمه تولید و رونق تولید را موضوع مورد تأکید مقام معظم رهبری عنوان کرد و یادآور شد: باید همه دست به دست هم داده و با استفاده از کار، سرمایه داخلی و حمایت کارگران انگیزه بیشتری جهت تولید با کیفیت بالا در آنها ایجاد کنیم تا بتوانیم چرخ‌های اقتصاد کشورمان را خودمان به گردش در آوریم چرا که کارگران جهاد گران عرصه اقتصاد مقاومتی و رونق تولید هستند.

گفتنی است در پایان همایش بزرگ هفته کار و کارگر در شهرستان تایباد با اهداء لوح تقدیر از کارگران برتر و نمونه این شهرستان تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ایران اسلامی جنگ کار و کارگر اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر