کد خبر: 748455 A

نخعی مطرح کرد:

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بردسکن گفت: یکی از برنامه های اولویت دار بنیاد شهید در سال جاری دیدار با خانواده های تحت حمایت این اداره است.

علی نخعی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: برنامه ریزی شده است تا پایان امسال حداقل بیش از 90 درصد جامعه هدف را با حضور مسئولان مورد بازدید قرار دهیم.

وی افزود: متاسفانه بردسکن در اجرای طرح ساماندهی مزار شهدا نسبت به برخی از شهرستان ها استان عقب تر است و با گذشت 40 سال از انقلاب هنوز 27 گلزار شهدای شهرستان بردسکن طرح ساماندهی آن اجرا نشده است.

وی  اظهارداشت: از مجموع  257 مزار شهید در شهرستان تاکنون  176 مورد آن ساماندهی شده است و هنوز برخی از مزارهای تک، دو و سه شهید شهرستان ساماندهی آن انجام نشده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بردسکن با بیان اینکه شهرستان بردسکن بیش از 700 جانباز دارد گفت: هزینه درمان برای تمامی جانبازان و افراد تحت تکفل رایگان است و به تمامی جانبازان بالای 25 درصد شهرستان که متقاضی وام مسکن بوده اند پرداخت شده است. 

نخعی از برنامه های سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز دراین شهرستان اشاره کرد و گفت: دیدار با خانواده 3 جانباز در قالب طرح سپاس، غبارروبی بقعه متبرکه امامزاده سید طاهر حسینی با حضور جانبازان، مراسم جشن و سرور با حضور جانبازان و خانواده های آنها در محل اردوگاه شهید بهاری، برگزاری چندین برنامه ورزشی از مهم ترین برنامه هایی است که برای جانبازان تدراک دیده شده است.

وی همچنین گفت: درراستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  برگزاری یادواره های شهدا در مناسبت های مختلف درطول به ویژه برگزاری یادواره شهدا با محوریت دانش آموزان در مدارس با همکاری سپاه و آموزش و پرورش از دیگر برنامه های بنیاد شهید در سال جاری است.

بنیاد شهید بنیاد شهید و امور ایثارگران جامعه خانواده دانش آموزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر