کد خبر: 726965 A

مهدی زاده مقدم خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از آغاز یازدهمین دوره مسابقات سراسری فوتسال جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در شهر مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مسعود مهدی‌زاده مقدم در این مراسم اظهار کرد: رشته فوتسال، رشته ای مهیج و دارای محبوبیت زیادی در بین همگان بوده و به سرعت در کشور رشد و پیشرفت کرده است.

وی افزود: در این دوره از رقابت ها 264 ورزشکار در قالب 22 تیم از مجموعه شرکت‌های استانی شهرک‌های صنعتی سراسر کشور حضور دارند و به رقابت خواهند پرداخت.

مهدی‌زاده مقدم ادامه داد: مهمترین هدف از شرکت در این مسابقات افزایش نشاط روحی، توان جسمی و آمادگی کارکنان شهرک‌های صنعتی استان و پرداختن به ورزش و ایجاد بستری مناسب برای شکوفایی توانمندی کارکنان بوده است.

مهدی زاده مقدم با اشاره به یادواره این دوره که با نامگذاری بسیج و شهدا و به خصوص شهید مدافع حرم محمدرضا جبلی است، عنوان کرد: وارثان حقیقی انقلاب اسلامی، شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان هستند که حق بزرگی بر ما دارند که باید به بهترین شکل ممکن برای آنها و خانواده های معززشان به جا آورده شود و راه شهدا را به نحو احسن ادامه بدهیم و مانند بسیجیان تلاش و کار کنیم و با تمام توان در خدمت نظام باشیم.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: امیدوارم تیم فوتسال شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی بتواند با کسب نتایج مطلوب، عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند.

وی در پایان گفت: یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام بسیج سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با حضور 22 تیم از شرکت‌های شهرک‌های صنعتی سراسر کشور، در پنج گروه و در مدت 4 روز برگزار می شود.

استان خراسان رضوی ایران بسیج صنایع کوچک فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر