کد خبر: 433088 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: به مناسبت ایام سوگواری کلیه پارکینگ‌های زیر گذر حرم مطهر رضوی در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل خواهد بود.

سرهنگ حمید رضا گرایلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اینکه در آستانه سالروز شهادت امام رضا ورود کاروان‌های پیاده و هیات‌های مذهبی در مشهد هر روز افزایش می‌یابد، اظهار کرد: از ساعت ۱۲ بامداد روز گذشته توقف هرگونه وسیله نقلیه در خیابان‌های منتهی به حرم مطهر رضوی شامل؛ خیابان شیرازی، خیابان نواب صفوی، بلوار طبرسی، بلوار امام رضا و خیابان شهید اندرزگو ممنوع اعلام شده است.

وی افزود: از ساعت ۶ صبح امروز تا پایان مراسم عزاداری که چهارشنبه و بعد از شام غریبان امام رضا (ع) خواهد بود، توقف هرگونه وسیله نقلیه در این محدوده ها ممنوع است. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی تاکید کرد: این محدودیت‌ها به منظور کاهش ترافیک و در جهت رفاه حال زائران در نظر گرفته شده است که امیدواریم شاهد ترافیک روان و آرامش در مسیرهای منتهی به حرم مطهر ثامن الائمه باشیم.

وی ادامه داد: پارکینگ‌های زیرگذر حرم مطهر رضوی هیچ وسیله نقلیه را پذیرش نمی‌کند و افرادی که با وسیله نقلیه شخصی به مشهد مشرف شده‌اند و یا ساکن این شهر هستند، می‌توانند از پارکینگ‌هایی که خارج از این محدوده است، استفاده کنند.

سرهنگ گرایلی در رابطه با جابجایی افراد سالمند و ناتوان، تصریح کرد: در مسیرهای منتهی به حرم مطهر، تعداد محدودی وسیله نقلیه عمومی برای اینگونه افراد در نظر گرفته شده است.

امام رضا پلیس راهنمایی و رانندگی حرم مطهر خراسان رضوی مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر