کد خبر: 1146821 A

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک مشهد از خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک بازید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، اکرم سادات زعفری‌نژاد رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره ۱ مشهد در این بازدید با حمیدرضا بحرینی مدیرعامل خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک دیدار و درباره همکاری‌های مشترک گفت‌وگو کرد.

وی در حاشیه این بازدید گفت: تفکری که در فضای اجرایی این محل در جریان است حاکی از هماهنگی فضای فرمی و محتوایی جاری در آن است که این باعث ایجاد محیطی خلاقانه و مثبت شده است. 

زعفری نژاد با اشاره به بازدیدهای مراکز مشابه در شهر مشهد اذعان کرد: هماهنگی فرمی و محتوایی را صرفاً در خلاق و نوآوری محتوای دیجیتالی نیتک مشاهده کرده‌ام و این یکی از ویژگیهای بارز این خانه خلاق است.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره ۱مشهد  بیان کرد: محیط شگفت‌آوری را در بازدید از خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتالی نیتک تجربه کردم زیرا گاهی مسئولان اهداف و وعده‌های زیادی را برای طراحی اینگونه فضاهای کاری اعلام می‌کنند اما امروز اجرایی شدن بسیاری از این وعده‌ها را از نزدیک مشاهده و تجربه کردم.

وی بیان کرد: فضای دانشگاه نقش هدایت و پرورش نیروی متخصص را دارد اما به طور حتم زمانی این نقش موثر خواهد بود که به بازار کار منتهی بشود لذا ایجاد چنین فضایی دانشجویان را برای رسیدن به اشتغال موردنظر امیدوار خواهد کرد.  

زعفری نزاد گفت: دانشگاه علمی کاربردی از نسل سوم دانشگاه‌هاست که مهارت آموزی جزئی از اهداف و چشم‌انداز این دانشگاه بوده و وظیفه ما در دانشگاه ایجاد زیرساخت‌های آموزشی است اما قوانین موجود در کار اجرایی محدود کننده است و باعث می‌شود بیشترین حجم فعالیت‌ها به برنامه‌ریزی امورات اداری، درسی، کلاسی و پاسخگویی آموزشی اختصاص یابد و صرفاً امکانات پایه و تئوری آموزشی را مهیا سازیم. 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره ۱مشهد  افزود: اما در اینجا فضای تکمیلی و واقعی آموزشی و کاری طراحی شده است که فضای زیرساختی آموزش‌های عملی است و به طور حتم برای دانشجویان مرکز علمی کاربردی فرهنگ‌و هنر شماره ۱ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
اشتغال بازار کار رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر