کد خبر: 1125357 A

سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان گناباد از افتتاح ۴ پروژه آبرسانی در دهستان بیلند گناباد با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد سالاری سرپرست امور آبفای گناباد در مراسم افتتاحیه پروژه آبرسانی بیلند گفت: طرح آبرسانی به دهستان بیلند شامل ساخت مخزن ۵۰۰ متر مکعبی ، ساخت ایستگاه پمپاژ شناور، اصلاح شبکه توزیع به متراژ ۱۷۰۰ متر و بازسازی بیش از ۱۲۰ انشعاب آب و توسعه خط انتقال و شبکه توزیع به متراژ ۱۱۰۰ متر با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید که گامی بزرگ در راستای رفع مشکل آب این روستای بزرگ و پر جمعیت است.

در ادامه حامد قربانی فرماندار گناباد ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه آبفا  و ارائه گزارشی از برنامه های هفته دولت گفت: سال سختی را به لحاظ کمبود نزولات آسمانی و منابع آبی سپری می‌کنیم که این مسئله موجب ایجاد مشکلاتی برای مردم شده است.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که با مدیریت منابع، از قطعی آب جلوگیری کنیم و در همین راستا نیز آبفای گناباد اقدامی خوبی را انجام داده است.

دهستان بیلند، با حدود شش هزار نفر جمعیت، یکی از بزرگترین روستاهای گناباد در پنج کیلومتری شمال مرکز شهرستان و در بخش مرکزی واقع شده است.

انتهای پیام/
آب و فاضلاب دولت فرماندار گناباد بیلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر