کد خبر: 1122784 A

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی گفت: در آستانه هفته دولت و گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، به همت این اداره کل واکسیناسیون کارکنان شاغل در تاسیسات گردشگری استان واکسینه می‌شوند.

به گزارش ایلنا از مشهد، سیدجواد موسوی در این خصوص افزود: با رایزنی انجام شده با وزارت‌بهداشت و با همراهی و همکاری استانداری خراسان رضوی، سهیمه اختصاصی ویژه واکسیناسیون فعالان گردشگری استان اختصاص یافته است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی ادامه داد: در این راستا لازم است تا همه مدیران و بهره‌برداران تاسیسات گردشگری،  لیست کارکنان تحت پوشش خود را در سامانه ملی نظارت، آمار و اطلاعات گردشگری (جانا) به نشانی اینترنتی  www.myst.mcth.ir  و در پنل اختصاصی خودشان  با شناسه و رمز عبور  خود وارد کرده و در ادامه پس از ارزیابی نهایی توسط معاونت گردشگری اداره کل استان، زمان و مکان تزریق واکسن به اطلاع ذینفعان خواهد رسید.

موسوی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده با همکاری کانون هماهنگی تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری استان دو هتل پنج ستاره در شهر مشهد مقدس برای انجام واکسیناسیون در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/
خراسان رضوی گردشگری گردشگری استان گردشگری و صنایع دستی واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر