کد خبر: 1106363 A

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: ۳۰۰ پایگاه دریافت نذورات مردمی در استان آماده دریافت گوشت قربانی مردم در عید قربان هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود فیروزی با اعلام این خبر گفت: بر اساس بخشنامه کمیته پیشگیری از بیماری های واگیرسازمان بهزیستی و بمنظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، دریافت دام زنده ذبح در مراکز سازمان بهزیستی ممنوع بوده اما دریافت نذورات خاص و پذیرش قربانی شروط به ذبح بهداشتی در کشتارگاه بلامانع خواهد بود.

وی افزود: هم استانی‌های عزیز می توانند با مراجعه به ادارات بهزیستی در سطح استان و مؤسسات خیریه دارای مجوز از سازمان بهزیستی، نذورات خود را به این اداره کل تحویل دهند. سرپرست اداره کل بهزیستی استان خاطر نشان کرد: بر همین اساس شهروندان و خیرین می توانند نذورات خود را برای ۶۰۰ هزار مددجوی بهزیستی در جهت حمایت از خانواده های نیازمند،کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و افراد دارای معلولیت به ادارات بهزیستی تحویل دهند.

فیروزی افزود: خیرین و نیکوکاران همچنین می توانند به میزان نذر و قربانی خود مبلغی را به شماره کارت  ۷۸۴۶-۸۷۶۱-۹۵۷۰-۶۳۶۷   بنام مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی  نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران واریز کنند.

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی در پایان گفت: امسال باتوجه به شرایط کرونایی ما این آمادگی را داریم که نذورات مردم را درب منزلشان دریافت کنیم که برای این کار شماره تماس های :۳۸۵۱۸۹۳۱-۰۹۱۵۳۳۲۸۷۹۰-۰۹۹۳۴۲۴۸۳۸۰ از روز قبل از عید قربان آماده پاسخگویی و هماهنگی برای دریافت نذورات است.

انتهای پیام/
بهزیستی خانواده خراسان رضوی گوشت مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر