کد خبر: 1095330 A

شورای سیاستگذاری ائتلاف جامعه کارگری و متخصصان شهری در خصوص منتخبان انتخابات ششمین دوره شورای شهر مشهد پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، در متن این پیام آمده است: « انتخابات شورای ششم در مشهد با تمام فراز و فرود های خود در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد و منتخبین مردم مشهد که همانا نماینده شایسته همه مردم با سلایق مختلف هستند انتخاب شده و بایستی در مسند کرسی شورای شهر به شهروندان مشهد شهر امام مهربانی ها خدمت کنند.

ائتلاف جامعه کارگری که برای اولین بار در شهر مشهد و سطح کشور به همت دغدغه مندان این قشر همیشه مظلوم در تشکل‌های مختلف کارگری با نگاهی کاملاً صنفی و تخصص محور بدون در نظر گرفتن اندیشه های سیاسی افراد شکل گرفت و اتفاقی نو را در جامعه انتخاباتی را رقم زد تا ثابت نماید که کارگران و نمایندگان آنها هم حرف‌هایی برای گفتن و شنیدن دارند.

این ائتلاف با خضوع و خشوع در برابر ذات اقدس احدیت جل وعلا با زبانی قاصر از تمامی دلسوزان و موثرین این عرصه اعم از عوامل اجرایی ،نظارت ،بازرسی، نیروهای قضایی ،اطلاعاتی ،امنیتی و انتظامی در برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ کمال تشکر و امتنان را می نماید و تبریک ویژه خود را به ۱۵ نفر برگزیده شورای شهر مشهد ابراز می دارد .

امید آنکه این  منتخبان بتوانند به درستی نمایندگان به حق تمامی مردم شهر مشهد بوده و از نگاه های سیاسی به دور باشند و به لطف پروردگار باری تعالی و ولی نعمتمان علی ابن موسی الرضا (ع) به توسعه پایدار شهری و رسیدن به یک آرمان شهر که الحق و الانصاف در شأن و شخصیت کلانشهر مذهبی جهان اسلام و کشورمان ایران می باشد دست پیدا کنیم.»

شورای سیاستگذاری ائتلاف جامعه کارگری و متخصصین شهری-تیر ماه سال ۱۴۰۰ "

انتهای پیام/
انتخابات جامعه جهان اسلام مشهد شورای شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر