کد خبر: 1081660 A

مجتمع فولاد خراسان، به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حوزه سرمایه‌گذاری صندوق بیمه کشاورزان، عشایر و روستاییان کشور شناخته و نشان برنز به مدیرعامل این مجتمع برتر اقتصادی اهدا شد.

به‌ گزارش خبرنگار ایلنا، کسری غفوری مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در اولین هفته از خرداد ماه، در همایش تقدیر از شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشان ممتاز و لوح تقدیر بنگاه‌های برتر تولیدی صندوق بیمه اجتماعی وابسته به وزارت رفاه را دریافت کرد.

فولاد خراسان که با وجود مشکلات گوناگون حاکم بر فضای کسب و کار در یک سال گذشته بارها رکورد های تولید خود را جابه‌جا کرده، با رشد اقتصادی بالا و نیز تحقق بیش از ۶٩ درصد رشد درآمد حاصل از فروش محصولات فولادی، نام خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت‌هایی ثبت کرده است که هلدینگ‌های وابسته به موسسات عمومی غیردولتی سهامدار آن هستند.

در همین راستا، با حضور جمعی از مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، از کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان تقدیر و نشان ویژه بنگاه‌های اقتصادی برتر، به بزرگترین شرکت صنعتی شرق کشور اهدا شد.

درآمد سرمایه گذاری فولاد مشکلات بیمه کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر