کد خبر: 1081277 A

آیین رونمایی از کتاب «رسانه، شمشیر دو دم» همزمان با روز مقاومت، ایثار و پیروزی و سالروز فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس با حضور خانواده نویسنده کتاب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ، آیین رونمایی از کتاب «رسانه، شمشیر دو دم» اثر زنده یاد عباس تیموری با حضور خانواده نویسنده، حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، عباس آرانیان، مدیرعامل انجمن راویان فتح رضوی، جعفر عشقی، ویراستار کتاب، علی رفیعی، هم رزم و دوست زنده یاد عباس تیموری و جمعی از همرزمان نویسنده کتاب به همت انجمن راویان فتح رضوی برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی ضمن گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: به مناسبت این روز خجسته یادداشتی با عنوان خدا، خمینی، خرمشهر نوشته ام که در آن از نسل جوانی که حصر و فتح خرمشهر را ندیده اند، خواسته‌ام حتی برای یک بار هم که شده پیام حضرت امام خمینی(ره) را برای آزادسازی خرمشهر بخوانند.

 در ادامه جلسه عباس آرانیان، مدیرعامل انجمن راویان فتح رضوی ضمن قدردانی از خانواده زنده یاد عباس تیموری برای چاپ کتاب، گفت: به رغم مشکلات موجود در حوزه چاپ و نشر کتاب در اوضاع کنونی کشور، این کتاب در اسفند ماه ۱۳۹۹ چاپ و جزء کتاب‌های برتر سال از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شد.

مدیرعامل انجمن راویان فتح رضوی با بیان اینکه دست نوشته‌ها و گفته‌های شفاهی فراوانی از عباس تیموری وجود دارد، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با همیاری و همکاری سایر سازمان‌ها تا پایان سال ۱۴۰۰ شاهد رونمایی از دو مجموعه دیگر از زنده یاد عباس تیموری باشیم.

کتاب دارای ۲۲ فصل در حوزه های مختلف ارتباط، شناخت رسانه، سواد رسانه ای، ماهواره، اینترنت، تلفن همراه، فضای سایبری، شبکه های اجتماعی، فیلترینگ و ... که جز دغدغه های جامعه و خانواده در رابطه با فرزندان و نسل جوان است، می پردازد.

ایران خانواده رسانه ماهواره خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر