کد خبر: 1078689 A

جلسه هفتگی شورای شهر کاشمر به دلیل عدم حضور سه عضو به حدنصاب نرسید و برگزار نشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلسات هفتگی شورای اسلامی شهر کاشمر که روزهای سه‌شنبه هر هفته و با حد نصاب پنج نفر از هفت عضو اصلی برگزار می‌شود، بازهم به دلیل عدم حضور سه عضو به رسمیت نرسید و تشکیل نشد.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر در این خصوص گفت: قرار بود نامه‌های مردمی و نامه‌های واصله از شهرداری مطرح و مورد بررسی و اظهار نظر قرار گیرد، ولی به دلیل عدم حضور سه عضو برگزار نمی‌شود. 

حجت‌الاسلام میثم خزاعی با ابراز گلایه از عدم حضور همکارانش در جلسه علنی، بیان کرد: با توجه به اینکه نسبت به وظیفه‌ای که برعهده گرفته‌ایم و برای آن قسم یاد کرده‌ایم تعهد اخلاقی داریم و باید تا آخرین لحظات سنگر را حفظ کنیم و در راستای وظایف محوله گام برداریم. 

وی با ابراز تأسف از اینکه برخی از جلسات کمیسیون‌های شورا بیش از دو سال است که برگزار نشده است، بیان کرد: از شهروندان کاشمری به دلیل عدم برگزاری جلسات شورا در برخی مقاطع عذرخواهی می‌کنم، چرا که برگزار نشدن برخی جلسات شورا لایق مردم نبود. 

خزاعی یادآور شد: متأسفانه شعار اینکه کاشمر لایق بهترین‌هاست را فریاد می‌زنیم ولی در عمل منافات دارد. 

رئیس شورای شهر کاشمر با اشاره به نزدیک شدن ایام تبلیغات انتخابات، بر فراهم کردن زمینه مشارکت برای حضور حداکثری اقشار مختلف مردم از سوی جریانات و گروه‌های سیاسی تأکید کرد و افزود: با اعتقاد به اینکه خواسته‌های ما بر خودمان حاکم می‌شود باید انتخابی آگاهانه داشته باشیم، چرا که چهار سال سرنوشتمان در اختیار افرادی قرار می‌گیرد که با رای ما انتخاب می‌شوند. 

وی با تاکید بر اینکه عدم شرکت در انتخابات و قهر کردن با صندوق‌ها و رأی ندادن کاری درست نخواهد شد، بیان کرد: امیدواریم مردم با حضور و مشارکت حداکثری سرنوشت چهار سال آینده را با انتخاب درست و اصلح رقم بزنند.

 با وجود اختلافات فراوان اعضای شورا و ترک جلسات، مجددا برخی از اعضا در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده اند.

انتخابات جلسه علنی رئیس شورای اسلامی شهر شورای اسلامی شهر شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر