کد خبر: 1077752 A

با حضور وزیر بهداشت؛

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سه طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان سبزوار به ثمر نشست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار  در آیین بهره برداری از این طرح‌ها گفت: با گرامیداشت یاد ونام شهدای مدافع سلامت و همزمان با دومین سفر دکتر سعید نمکی فاز نخست اورژانس بیمارستان واسعی این شهرستان در زیربنایی به مساحت یک هزار مترمربع و اعتباری بالغ بر  ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

علیرضا مسلم افزود: دیگر طرح درمانی که در بیمارستان واسعی سبزوار افتتاح شد، بخش ام. آر. آی این بیمارستان بود که در زیربنایی با مساحت ۴۰۰ مترمربع احداث و برای آن ۶۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت همت آباد سبزوار در زیربنایی به مساحت  ۹۰۰ مترمربع با اعتبار  ۵۲میلیارد ریال  مورد بهره برداری قرار گرفت.

مسلم افزود: برای این سه طرح بهداشتی و  درمانی ۳۱۷ میلیارد ریال هزینه شده است و که با افتتاح آنها سطح دسترسی شهرستانهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی به خدمات درمانی افزایش یافت.

در سفر قبلی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز هفت طرح بهداشتی و درمانی با هزینه ۶۵ میلیارد ریال در شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی به بهره‌برداری رسیده بود.

بهداشتی و درمانی بیمارستان خراسان رضوی وزیر بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر