کد خبر: 1077598 A

استاندار خراسان رضوی گفت: خوشبختانه شاهد همراهی و همکاری خوب تاسیسات گردشگری در روند اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت محدودیت ها بوده ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدصادق معتمدیان در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای استان که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سالن اجتماعات سردار سلیمانی استانداری برگزار شد، افزود: خوشبختانه مشهد دارای یکی از بهترین بیمارستان های کشور به نام شهید هاشمی نژاد است که تجهیز و افتتاح شده است.

وی بدون اشاره کمی و کیفی به نیازهای بیمارستان های استان، ادامه داد: تعدادی از بیمارستان های استان بخصوص در شهرستان های کمتر برخوردار و نیز دانشگاه‌های علوم پزشکی، نیازمندی‌هایی دارند که در نامه‌ای آنها را به وزیر ارائه کرده و خواستار تامین آن هستیم.

وی با بیان اینکه روند رعایت پروتکلهای بهداشتی در بخش های مختلف استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا در حد مطلوب و قابل توجهی قرار داشته و دارد، اظهار کرد: این پروتکلها در بخشهای مختلف حرم رضوی توسط آستان قدس رضوی و در برپایی مراسم و همچنین بخش گردشگری و اقامتی در حد مطلوبی اجرا شده است.

وی با بیان اینکه خراسان رضوی ۵۰ درصد از اماکن گردشگری و اقامتی کشور را دارد، اظهار کرد: خوشبختانه شاهد همراهی و همکاری خوب تاسیسات گردشگری در روند اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت محدودیتها بوده ایم.

استاندار خراسان رضوی با قدردانی از همه بخش های همکار و مجری در اجرای محدودیتهای کرونایی استان، گفت: نیروهای هلال احمر، بسیج و دانشگاه علوم پزشکی در این مسیر با همراهی نیروی انتظامی همکاری خوبی را از خود نشان داده اند.

معتمدیان گفت: جلسه ستاد مقابله با کرونا در استان نیز با حضور موثر، مستمر و در روزهای مشخص هفته با حضور پررنگ اعضا و فرمانداران شهرستان ها برگزار می‌شود و خوشبختانه در این مسیر موفقیت های خوبی نیز حاصل شده است.

نماینده عالی دولت در خراسان رضوی با اشاره به اجرای واکسیناسیون کرونا در استان، افزود: خوشبختانه اجرای طرح واکسیناسیون طبق برنامه و با موفقیت در حال انجام است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به همکاری خوب و موثر وزیر بهداشت در اجرای پروژه بیمارستان ۵۱۸ تختخوابی حاشیه شهر مشهد، اظهار کرد: امیدواریم با راه‌اندازی بیش از ۵۰ مرکز بهداشتی و درمانی در حاشیه شهر مشهد، شاهد افزایش سرانه بهداشتی در این بخش باشیم.

بسیج خراسان رضوی گردشگری واکسیناسیون وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر