کد خبر: 1075414 A

واحد حقوقی فیلم «پینگ‌پنگ» در خصوص نشر خبر تخریب آمیز درباره این فیلم واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، در این اطلاعیه آمده است:

در پی انتشار خبری مجعول و تخریب آمیز در یکی از صفحات اجتماعی تحت عنوان «جعل عنوان کارمند اداره ارشاد در مشهد روی میز پینگ پنگ» روابط عمومی فیلم پینگ‌پنگ ضمن محکوم کردن این انعکاس مشوش آمیز و تخریبی فاقد دلایل مستند، لازم می‌داند تا نکاتی را پیرامون این خبر به اطلاع تمامی اهالی هنر و مردم هنردوست برساند.

فیلم «پینگ‌پنگ»، اثری مستقل با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است و کارگردان، تهیه‌کننده و سایر عوامل، این اثر را پس از تولید، با عشق و علاقه فراوان به مردم عزیز و شریف مشهد مقدس تقدیم خواهند کرد که در واقع، ادای احترام نسبت به این خطه هنردوست و هنرپرور است. در این راه، مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مشهد نیز همانند همیشه که حامی خانواده هنری استان بوده‌اند، مراتب همکاری و محبت خود را به صورت حرفه‌ای و قانونی نشان داده‌اند که به نوبه خود از این عزیزان سپاسگزاریم.

واحد حقوقی فیلم «پینگ‌پنگ»، شکایت از گرداننده شبکه اجتماعی مذکور و مدیر آن را حق قانونی خود می داند. طبعا انتشار خبری بدون تحقیق و رعایت اصول صحت و دقت در انعکاس مضامین خبری و دور از رسالت رسانه ای، نشان از غیر حرفه ای بودن و احیانا نیت ناصواب منتشرکنندگان آن دارد که در پی کسب نام و شاید نان و نشان از راه اتهام زدن و بی احترامی به جامعه هنری است.

روابط عمومی فیلم پینگ‌پنگ، هرگونه حضور رئیس امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این پروژه را تکذیب کرده و خبر منتشر شده و درج نام ایشان که بدون اطلاع قبلی صورت گرفته را حاصل یک اشتباه تایپی اعلام می کند که قبل از اصلاح، انتشار بدون هماهنگی آن، مستمسکی برای حاشیه سازان و بی اخلاقی رسانه ای شده است. 

 

اصحاب رسانه خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد ادای احترام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر