کد خبر: 1064796 A

سرپرست هیات انجمن‌های ورزشی خراسان رضوی:

سرپرست هیات انجمن‌های ورزش های رزمی استان خراسان رضوی گفت: در سال ۱۴۰۰ برنامه های هیات در بخش های مختلف را با قدرت اجرا خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، «یوسف بهتری» رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی در حکمی، «وحید اسحاقی» را به عنوان سرپرست هیات خراسان رضوی منصوب کرد.

اسحاقی در مورد برنامه های هیات انجمن های ورزش های رزمی استان خراسان رضوی در سال جدید اظهار داشت: در سال جاری، اهداف و برنامه های هیات در بخش های مختلف آن‌ هم به صورت مجازی در دستور کار ما قرار دارد.

وی افزود: از جمله این برنامه ها می توان به برگزاری دوره های علمی- ورزشی به صورت مجازی برای مربیان و ورزشکاران اشاره کرد که در تقویت توان علمی و فنی جامعه رزمی استان نقش بسزایی خواهد داشت.

مسئول کمیته بازرسی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی به ساماندهی سبک های تحت پوشش فدراسیون در سال جاری اشاره کرد و یادآور شد: در کنار ساماندهی و حمایت از رشته های تحت پوشش فدراسیون، با متخلفان در حوزه ورزش های رزمی در هر حوزه و جایگاهی که باشند، قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

سرپرست هیات انجمن های ورزش های رزمی استان خراسان رضوی در پایان از راه اندازی هنر رزمی mma در استان و تدوین برنامه های مناسب برای رشد و اعتلای این ورزش پرطرفدار خبر داد.

استان خراسان رضوی جامعه خراسان رضوی رشد انجمن های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر