کد خبر: 1062258 A

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خبر داد:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور گفت: سال گذشته ۴۰۷ فقره کمک جهیزیه، بیش از ۹۲ هزار سبد غذایی و بیش از ۲۹ سری سیسمونی برای نوزادان خانوارهای کم‌بضاعت تهیه و توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ علی نیک‌یاد در مراسم اهدای ۹۵ سری جهیزیه افزود: طی یک سال گذشته در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ۱۰۹ فقره تسهیلات اشتغال‌زایی به مبلغ ۵۷ میلیارد ریال به متقاضیان در نیشابور پرداخت شد.

وی اظهار داشت: ۴۵۱ گروه جهادی در زیرمجموعه سپاه نیشابور سازماندهی شده و پنج قرارگاه جهادی زیرمجموعه بسیج این شهرستان در حال فعالیت هستند و احیا و مرمت ۱۱ رشته قنات، ساخت و مرمت ۱۰۳ منزل برای نیازمندان، احداث ۲۱ چشمه حمام و دستشویی و بازسازی هفت مسجد در سال گذشته از جمله فعالیت‌های بسیج نیشابور بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور اعلام کرد: طی این مدت ۴۶۳ عملیات فرهنگی انجام شده، ۳۵۹‌ کارگاه و کلاس آموزشی برگزار و ۶۵ شبکه در طرح بسیج همراه با کشاورزان با حضور در زمین‌های کشاورزی برای بهبود وضعیت کشاورزی شهرستان تشکیل شده است، همچنین توزیع و کشت ۲۴ هزار اصله نهال مثمر در اواخر سال گذشته به نیابت از ۲۴۰۰ شهید شهرستان به همت بسیج نیشابور انجام و ۱۴۷‌ نیروگاه خورشیدی نیز راه‌اندازی شده است. 

سرهنگ نیک یاد خاطر نشان کرد: طی این مدت بیش از ۲ هزار و ۹۶۰ نفر خدمات پزشکی دریافت کرده‌ و ۵۳۰ نفر هم در بخش بیماری‌های خاص تحت درمان قرار گرفتند و در بخش کرونا اقداماتی از قبیل ضدعفونی، غربالگری، نظارت، قرنطینه، تولید و توزیع رایگان بیش از ۵۰ هزار ماسک در بین شهروندان به همت بسیج صورت گرفت.

اقتصاد مقاومتی بسیج کشاورزی مسجد دستشویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر