کد خبر: 1059957 A

ترقی مطرح کرد:

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: امیدواریم در لیست شورای شهر مشهد حداقل ۴ جوان داشته باشیم و بانوان نیز مدنظر ما هستند که در لیست شورای وحدت و ائتلاف برای شورای شهر مشهد حضور داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، حمیدرضا ترقی عصر امروز در نشست خبری شورای وحدت و ائتلاف خراسان رضوی اظهار داشت: باید زمینه برای ورود جوانان در انتخابات فراهم شود و البته باید در ابتدا خود جوانان متشکل شوند؛ نکته دیگر شناسایی جوانان متخصص است و در این زمینه گام‌های خوبی برداشته‌ایم.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی گفت: تعدادی زیادی از جوانان برای ورود به لیست شورای وحدت و ائتلاف در مشهد ثبت نام کرده‌اند که این مهم اتفاق مبارکی است و باید پس از این مرحله بتوانیم در فرآیند انتخابات روی سه یا ۴ جوان برای حضور در لیست تمرکز کنیم.

ترقی بیان کرد: امیدواریم در لیست شورای شهر مشهد حداقل ۴ جوان داشته باشیم و بانوان نیز مدنظر ما هستند که در لیست شورای وحدت و ائتلاف برای شورای شهر مشهد حضور داشته باشند و خانم‌ها نیز استقبال بسیار بالایی داشته‌اند.

وی گفت: افراد ابتدا دیدگاه‌های خود را در زمینه مسائل مختلف شهری در سایت مربوطه وارد کرده و بررسی اولیه انجام و در بخش شاخص‌های پایه همچون شاخص‌های اعتقادی و سلامت اقتصادی مورد بررسی قرار می‌دهیم و پس از عبور از این مرحله همه وارد بررسی تخصصی می‌شوند و میدان برای تمام این عرصه‌ها باز است.

رئیس و سخنگوی شورای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی ادامه داد: بحث مشارکت مردم در انتخابات، مبحث بسیار مهمی است؛ مردم از وضعیت معیشتی خود ناراضی هستند.

وی گفت: باید در جهت افزایش مشارکت مردم گام برداشت و وظیفه ما این است که افرادی که از سوی لیست ائتلاف قرار است معرفی شوند را به درستی پایش و شناسایی کرده و طبیعتا پاسخگوی منتخبین خود نیز هستیم و باید جریان مطالبه‌گری را به صورت دائم دنبال کنیم.

ترقی بیان کرد: تعدد افراد موجب این می‌شود که رای شکسته شود و رای زمانی که شکسته شود رقبا از آن بهره خواهند گرفت و بر همین اساس افرادی که در مرحله نهایی وارد مجمع عمومی می‌شوند اینها باید تعهد دهند که اگر رای نیاوردند پای کار بقیه باشند و تمام انرژی صرف کمک شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که ائتلاف را حداکثری کنیم و همه کسانی که این مبنا را قبول دارند زیر این چتر و مجموعه قرار دهیم و حتی برای کسانی که راه خود را جدا کرده‌اند دعوتنامه فرستاده و خواسته‌ایم اگر اشکال و ایرادی در کار ما وجود دارد آن را عنوان کنند. نوع حرف‌هایی که زده می‌شود ناشی از کم‌اطلاعی از پروسه‌های ائتلاف و مبتنی بر سوءظن‌های گذشته است.

ترقی بیان کرد: از تمام نیروهای انقلاب اسلامی در خراسان رضوی دعوت می‌کنیم با ثبت نام در سایت زمینه حضور در مجمع شورای ائتلاف را فراهم کنند و درصدد هستیم در بانک اطلاعاتی خود نیروهای عظیمی در حدود ۱۰۰ هزار نفر را شناسایی کرده و این جمعیت را در حال حاضر نیز در اختیار داریم و از تمام نیروهای انقلاب همگام با شورای ائتلاف در استان و مشهد دعوت به حضور می‌کنیم. ۳۵ تشکل زیرمجموعه شورای وحدت و ائتلاف استان در حال فعالیت هستند.

ترقی بیان کرد: ذهنیت‌هایی که در برخی دوستان وجود دارد غیرواقعی است و برخی نیز دنبال سهم‌خواهی هستند زیرا در انتخابات گذشته رای لازم را نیاورده‌اند و به این وادی وارد شده‌اند که اصلا شورای ائتلاف را قبول نداشته باشند. مشهد گران اداره می‌شود و این وضع حاشیه شهر اصلا قابل قبول نیست و همه اینها نیازمند این است که عناصر کارآمد وارد شورا شوند.

انرژی انقلاب خراسان رضوی جوان شورای شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر