کد خبر: 1055844 A

استاندار خراسان رضوی:

استاندار خراسان رضوی به تشکیل کمیته"تولید، پشتییانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" در استانداری خراسان رضوی اشاره و تاکید کرد: در سالی که با تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری به این نام مزین شده است، موانع توسعه استان را کنار خواهیم زد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدصادق معتمدیان در جلسه جمع‌بندی سفر به شهرستان زاوه اظهار کرد: یکی از اهداف سفر به شهرستان‌ها این است که دیداری با نمایندگان قشرهای مختلف مردم از بخش‌های مختلف داشته باشیم.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه "مردم" بهترین مشاور برای ما هستند و با تاکید بر اینکه برای احصاء و تسهیل مشکلات مصمم هستیم، خاطرنشان کرد: باید دانست مدیر موفق کسی است که اشراف بر ظرفیت‌ها و کمبود‌ها داشته باشد، در این راستا  این امر با ارتباط بدون واسطه با مردم تحقق پیدا می‌کند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: با این وجود، همه رده‌های مدیریتی استان باید پیگیر شناسایی مشکلات مردم باشند.

معتمدیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به پتانسیل‌های موجود در شهرستان زاوه، افزود: زاوه از قطب‌های تولید زعفران است و ظرفیت‌های خوبی در شهرستان وجود دارد که نیازمند برنامه مناسب‎تری است.

استاندار خراسان رضوی بر ضرورت برندسازی و تجاری‌سازی زعفران زاوه تاکید کرد و ادامه داد: نباید اجازه دهیم ثروت‌های مردم با بی‌برنامگی از شهرستان، استان و کشور خارج شود.

وی به تشکیل کمیته"تولید، پشتییانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" در استانداری خراسان رضوی اشاره و تاکید کرد: در سالی که با تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری به این نام مزین شده است، موانع استان را کنار خواهیم زد.

در این نشست ۲۴ مصوبه برای توسعه و پیشرفت شهرستان زاوه در حوزه‌های مختلف به تصویب رسید.

 پیش از این جلسه استاندار خراسان رضوی در قالب برنامه ملاقات مردمی با تعدادی از مردم شهرستان زاوه به صورت چهره‌به‌چهره دیدار داشت و ضمن استماع مشکلات آنان، دستورات مقتضی را برای حل این مشکلات صادر کرد.

ثروت خراسان رضوی زعفران مقام معظم رهبری تشکیل کمیته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر