کد خبر: 1049506 A

از طریق مناقصه انجام خواهد شد؛

شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب واقع در معادن سنگان خواف در نظر دارد بخشی از خدمات خود را به صورت مناقصه و به مدت یکسال شمسی به اشخاص متقاضی و واجد شرایط واگذار کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، خردایش over size سرند ناحیه ۱۲۰ و تبدیل اندازه سنگ های ورودی به زیر ۵۰ میلی متر در مجتمع صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد،  ایاب و ذهاب سواری-وانت این مجتمع صنعتی و همچنین اجاره تعداد محدود دستگاه مینی بوس و اتوبوس به صورت موردی و حسب نیاز و درخواست اجاره گیرنده توسعه فراگیر سناباد بخشی از این مناقصه است.

همچنین تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام عملیات پاکسازی، جمع آوری و تمیزکاری نرمه، گندله و سایر مواد پراکنده شده ناحیه سنگ شکن، کنسانتره سازی و گندله سازی جهت پاکسازی تجهیزات و سیستم‌ها، محوطه‌های صنعتی و تولیدی واحد حمل مواد و کلیه واحدهای مرتبط با کارخانجات شرکت صنعتی معدنی توسعه فراگیر سناباد از موارد این مناقصه یک مرحله ای است.

متقاضیان اسناد مربوطه را تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه سال جاری به نشانی خراسان رضوی- شهرستان خواف، مجتمع معادن سنگان، سایت توسعه فراگیر سناباد، شرکت مهندسین مشاور پیشگامان فولاد جنوب تحویل دهند.

خراسان رضوی فولاد مناقصه نیروی انسانی خواف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر