کد خبر: 1039677 A

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: شهروندان می توانند از طریق اپلیکیشن شهر من با اسکن کد QR داخل ناوگان و یا کد درج شده در نظر سنجی شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر ۱۶۰ خط در مشهد فعال است که با پراکندگی مناسب و بکارگیری ۱۷۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس به شهروندان خدمت‌رسانی می‌شود.

وی افزود: در تمامی ناوگان کد‌های QR منحصر به اتوبوس یا مینی‌بوس درج شده است که شهروندان می‌توانند با اسکن آن از طریق گوشی‌هوشمند، پس از ورود به اپلیکیشن "شهرمن"در نظرسنجی کیفیت خدمات اتوبوسرانی شرکت کرده و این سازمان را در بهبود خدمات یاری رسانند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین شهروندانی که دارای تلفن همراه هوشمند نیستند نیز می‌توانند از طریق سامانه پیام کوتاه سازمان به شماره ۳۰۰۰۸۸۸۸ پیشنهادات وانتقادات خود را ارسال کنند.

حسینقلی زاده مقدم بیان کرد: در برچسب‌های نصب شده دو QR وجود دارد که QR اول برای شرکت در نظر سنجی از طریق اپلیکیشن شهر من است و QR دیگر ورود به "میز خدمات الکترونیک سازمان اتوبوسرانی" است که برای دسترسی سریع و آسان به راهنمای کاربری و دریافت نرم افزار‌های موبایلی به سامانه پیام کوتاه و پورتال سرویس‌های شهروندی مد نظر گرفته است.

الکترونیک تلفن همراه شهرداری گوشی هوشمند مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر