کد خبر: 1035557 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری ۲۱ طرح عمرانی و صنعتی همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از مشهد، رضا شجاعی در بازدید از طرح های قابل افتتاح دهه مبارک فجر در شهرک‌های صنعتی چناران و قوچان، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصتی برای یادآوری ارزش های بنیادین انقلاب اسلامی و آن حماسه ها و ایثارگری ها است و باید تلاش ما در جهت پیشرفت و توسعه حوزه صنعت به مانند روحیه جهادی و ایثارگری آن دوران باشد و در تمامی کارهای ما مستمر باشد. 

وی افزود: راه اندازی و توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از اولویت ها و برنامه های اصلی ما بوده و هست و در همین راستا زیرساخت ها به صورت برنامه ریزی شده انجام می شود تا صنعتگران دغدغه ای در این خصوص نداشته و روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری صورت پذیرد. 

شجاعی ادامه داد: با حمایت های صورت گرفته، در دهه فجر امسال ۸  طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۱۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و ۱۳ پروژه عمرانی از جمله برق، راه و ابنیه و روشنایی با هزینه ۳۳۰ میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح و بهره برداری خواهند شد.  

وی اظهار کرد: بخش خصوصی حضور مطلوبی در روند سرمایه گذاری ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان داشته و این حضور منتهی به افزایش تولید و اشتغال ۵۴۰  نفر در دهه مبارک فجر خواهد شد. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، افزود: جهش تولید و حمایت از صنایع کوچک از رویکردهای اصلی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصادی و به خصوص اقتصاد مقاومتی بوده و ازاین رو واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت هایی در بخش های زیرساختی ازجمله تأمین آب، برق، گاز و مخابرات به بهره برداری می رسند.

استان خراسان رضوی بخش خصوصی برق خراسان رضوی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر