کد خبر: 1015562 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن گفت: ۳۰۰ سبد غذایی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در این شهرستان توزیع شد.

حجت الاسلام سعید غیرتمند در گفت وگو با خبرنگار ایلنا گفت: اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن با کمک خیران، قرارگاه جهادی بقیه الله و مساعدت های اداره کل  اوقاف و امورخیریه استان تاکنون توانسته هشتمین مرحله کمک های مومنانه را در شهرستان بردسکن اجرایی کند. 

وی با بیان اینکه این ۳۰۰ سبد شامل برنج، روغن، قند، ماکارونی، رب و تن ماهی است؛ گفت: ارزش هر سبد ۳۵۰ هزار تومان است که  در مجموع ۱۰۵ میلیون تومان ارزش این تعداد سبد است که ۵۰ درصد آن را خیران و مرکز نیکوکاری ثامن الائمه مسجد جامع و قرارگاه جهادی بقیه الله و مابقی آن توسط اداره کل اوقاف تامین شده است.

وی با بیان اینکه هزار و ۵۰۰ سبد غذایی ازابتدای امسال تاکنون بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا  توسط این اداره و کمک های خیران و قرارگاه جهادی بقیه الله وابسته به هیات علمدار کربلا در شهرستان توزیع شده است گفت: هزینه این تعداد سبد غذایی بالغ بر۴۰۰ میلیون تومان برآورد شده است. 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بردسکن اظهار کرد: برنامه‌ریزی شده است نهمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه نیز همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع شود.

اداره اوقاف و امور خانواده قند مسجد جامع برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر