کد خبر: 1011565 A

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از پاتک غافلگیرانه پلیس برای کشف محموله موادمخدر و دستگیری ۴ سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، سردار محمدکاظم تقوی در تشریح این عملیات ضربتی گفت: تیم های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین مواد افیونی از استان های جنوبی به خراسان رضوی و در مسیر شهر مشهد دست یافتند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی افزود: بررسی های پلیسی نشان می داد قاچاقچیان با یک اتوبوس مسافربری و یک کامیونت وارد استان خراسان رضوی می شوند و با کسب این سرنخ ها مثلث پلیسی با حضور نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، فرماندهی انتظامی شهرستان تربت حیدریه و پلیس تایباد تشکیل شد.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید شیردل کامه تربت حیدریه در این عملیات گسترده اتوبوس مسافربری حامل موادافیونی که عازم مشهد بود را متوقف و در بازرسی از این خودرو ۵۵۸ کیلوگرم تریاک جاسازی شده در بدنه وسیله نقلیه را کشف کردند.

سردار تقوی گفت: با دستگیری ۳ متهم اصلی پرونده تحقیقات تیم مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان ادامه یافت و پلیس شهرستان تایباد نیز با هماهنگی و در اقدامی ضربتی وارد عمل شد و خودرو کامیون حامل مواد مخدر را در مسیر شهر مشهد متوقف کرد.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از کامیونت ۱۰۰ کیلو تریاک کشف و یک متهم دستگیر شده است، گفت: تحقیقات از قاچاقچیان برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد مرتبط با این سوداگران مرگ ادامه دارد .

اتوبوس خراسان رضوی خودرو مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر