کد خبر: 1010674 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر خبر داد:

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کاشمر از اهدای ۲۰۰ تخته پتو توسط جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر به بیمارستان های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، محمد جواد یزدانی در این باره گفت: در راستای همکاری‌های بین بخشی و کمک به حوزه سلامت، هلال احمر شهرستان کاشمر در اقدامی انسان دوستانه، تعداد ۲۰۰ تخته پتو جهت استفاده بیماران بستری در بخش های بیمارستان های کاشمر به این حوزه اهدا کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر همچنین از کمک ۱۰۰ میلیون ریالی حاج غدیر رمضانی از خیرین حوزه سلامت شهرستان کاشمر به حوزه سلامت این شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به نیازها و اولویت های حوزه سلامت و مشورت با این خیر نیک اندیش، این مبلغ صرف هزینه جهت بخش سی تی اسکن بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) شد.

رضاپور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر نیز گفت: مطابق اساسنامه جمعیت هلال احمر، در حوادث و بحران ها، کمک به تهیه دارو و وسایل و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی و بهداشتی از وظایف جمعیت هلال احمر است.

رئیس جمعیت هلال احمرکاشمر افزود: برابر اعلام نیاز  مسئولین شهرستان کاشمر در خصوص کمبود برخی اقلام از قبیل پتو جهت استفاده بیماران و با توجه به لزوم همکاری در بحران کووید ۱۹ تعداد ۲۰۰ تخته پتو به بیمارستان‌های کاشمر اهدا شد.

وی گفت: ارزش ریالی این پتوها ۲۲۰ میلیون ریال است.

بیمارستان تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر شبکه بهداشت و درمان هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر