کد خبر: 805531 A

جانشین انتظامی استانخراسان جنوبی گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان طبس 82 کیلو و 800 گرم هروئین در بازرسی از تریلی در این شهرستان کشف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بیرجند ، سرهنگ "سعید دادگر" اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان طبس هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک تریلی مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران خودرو را به پارکینگ هدایت و بازرسی کردند که با تلاش چند ساعته مأموران ۸۲ کیلو و ۸۰۰گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سرهنگ دادگر با بیان این که محموله کشف شده از مرزهای شرقی کشور بارگیری شده و قاچاقچیان قصد انتقال آن را به شهرهای مرکزی کشور داشتند، تصریج کرد: مأموران در این رابطه راننده ۳۳ساله خودرو را دستگیر کردند که متهم با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۷تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی از سوداگران مرگ کشف شده که در این رابطه بیش از ۲ هزار قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و ۵۰۰ خودرو نیز از آنان توقیف و روانه پارکینگ شده است.

خراسان جنوبی خودرو فرماندهی انتظامی محورهای مواصلاتی مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر