کد خبر: 230886 A

تمامی دستگاه‌ها باید توجه بیشتری در رابطه با مسائل مرزها داشته باشند / با توجه به تهدیداتی که وجود دارد، نیروی انتظامی پیشرفتهای خوبی در جهت انجام وظایف خود انجام داده است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خراسان شمالی از تاکید مجلس شورای اسلامی بر تقویت پاسگاه ها و زیرساخت های مرزی خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، جعفری صبح امروز در دیدار با فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی ضمن قدردانی از برقراری امنیت مطلوب استان، گفت: با توجه به شرایط خاص نیروی انتظامی می طلبد که در بحثتقویت پاسگاه ها و زیرساخت های مرزی از نظر عمرانی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: جنگ امروز جنگ اراده‌هاست و ملتی که اراده ضعیف داشته باشد بدون شک در مقاومت و ایستادگی مقابل دشمن شکست خواهد خورد.

نماینده مردم شهرستان های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به تاکید مجلس بر تقویت زیرساخت های مرزی، تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها باید توجه بیشتری در رابطه با مسائل مرزها داشته باشند.

سرهنگ " علیرضا مظاهری " فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی نیز در این دیدار افزود: نیروی انتظامی امروزه توجه بیشتری به مرزها دارد چراکه بیشتر سفرهای مقام معظم رهبری، سفرهای مرزی ایشان بوده است.

وی بیان داشت: با توجه به بازدیدهای صورت گرفته از مناطق مرزی سیستان و بلوچستان و تغییراتی که در حال انجام است، لذا تلاشهای خوبی از طرف نمایندگان مجلس و کمیسیونهای امنیتی و اجتماعی مجلس در بحثمرزها صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: با توجه به تهدیداتی که وجود دارد نیروی انتظامی پیشرفتهای خوبی در جهت انجام وظایف خود انجام داده است و در کلیه حادثه ها از وظایف خود که بر عهده دارد به نحو مطلوبی استفاده کرده است.

مظاهری یادآور شد: کارکنان نیروی انتظامی با نگاه اعتقادی به مأموریت ها توجه دارند و مشکلات پیش روی خود را حل می کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که کارکنان نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل الله هستند، افزود: کارکنان نیروی انتظامی با خدمت صادقاته خود سعی می کنند که اهداف رهبری را تحقق ببخشند.

آموزش و تحقیقات مجلس جنگ خراسان شمالی سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری نمایندگان مجلس نماینده مردم نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر