کد خبر: 220848 A

محور شمال به جنوب آزادراه چالوس مرزن‌آباد در استان مازندران که به علت ریزش کوه مسدود شده بود در ساعت ۱۳ روز جمعه با تلاش عوامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و مامورین پلیس راه بازگشایی شد.

محور شمال به جنوب آزادراه چالوس مرزن‌آباد در استان مازندران که به علت ریزش کوه مسدود شده بود در ساعت ۱۳ روز جمعه بازگشایی شد.

به گزارش ایلنا بر اساس اعلام روابط عمومی پلیس راهور؛ محور شمال به جنوب آزادراه چالوس مرزن‌آباد در استان مازندران که به علت ریزش کوه مسدود شده بود در ساعت ۱۳ روز جمعه مورخ ۱۶/۸ / ۹۳ با تلاش عوامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و مامورین پلیس راه بازگشایی شد.

پلیس راهور از رانندگانی که قصد تردد در محور مذکور یا سایر محورهای مواصلاتی کشور را دارند تقاضا دارد، ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه‌های ایمنی مامورین پلیس راه توجه نمایند.

ضمنا مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵(۱۰ خط) به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور(جوی و ترافیکی) و یا امداد رسانی احتمالی به همه هموطنان عزیز می‌باشد.

استان مازندران پلیس راه پلیس راهور راهداری و حمل و نقل جاده روابط عمومی شبانه روزی شماره تلفن کنترل ترافیک محورهای مواصلاتی مقررات راهنمایی و رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر