کد خبر: 205121 A

با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی صحنه مشخص شد این خودرو حامل یک محموله سنگین مواد مخدر بوده است و سرنشینان خودرو پس از واژگونی از محل متواری شده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی بم استان کرمان از کشف محموله۵۶۱ کیلوگرمی تریاک از خودروی واژگون شده قاچاقچیان طی روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد اسدآبادی» گفت: طرح ارتقا امنیت اجتماعی با استفاده از توان نیرویی و بهره گیری از اقدامات اطلاعاتی طی ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان بم به اجرا در آمد.

وی افزود: در این طرح ماموران انتظامی بر اساس کارهای اطلاعاتی انجام گرفته در کنار پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، خرده فروشان مواد مخدر و مته‌مان تحت تعقیب را دستگیر کرده و اکیپ‌هایی به منظور کنترل محور‌ها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان مستقر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی اظهارداشت: ظهر روز گذشته یک دستگاه خودرو پژو قبل از محل استقرار ماموران پاسگاه خواجه عسکر در محور بم - کرمان بنا به دلایلی از مسیر خود منحرف و پس از برخورد با یک خودروی دیگر واژگون شد.

اسدآبادی ادامه داد: با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی صحنه مشخص شد این خودرو حامل یک محموله سنگین مواد مخدر بوده است و سرنشینان خودرو پس از واژگونی از محل متواری شده‌اند.

این مسئول انتظامی با اشاره به حفظ صحنه و انتقال مواد کشف شده به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر، گفت: از لاشه این خودرو۵۶۱ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

استان کرمان پژو پلیس مبارزه با مواد مخدر جرم خودرو فرمانده انتظامی کشف و ضبط مواد مخدر تریاک محل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر