کد خبر: 181984 A

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ:

برنامه اوقات فراغت مناسب را برای نوجوانان تدوین کرده تا فرزندانشان زمان بیشتری را در کنار آنها سپری کنند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: پلیس درصدد است با جدیت با سوداگران مواد مخدر مبارزه کرده و این معضل بزرگ اجتماعی را حل کند.

به گزارش ایلنا از ستاد مبارزه با مواد مخدر، «محمد بخشنده»، خانواده و رسانه را دو عامل مهم و تاثیرگذار در امر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر دانست.

وی با تاکید بر نقش مهم خانواده ها در اجرای سیاست مهم اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر افزود: برای رفع معضل بزرگ مواد مخدر، راهکارهای زیادی وجود دارد که تاکنون بخش زیادی از این راهکارها اجرایی شده اما در شرایط و وضعیت کنونی، مهمترین راه حل، اجتماعی کردن موضوع مبارزه با مواد مخدر بوده که توسط وزیر کشور اعلام شده است.

بخشنده ادامه داد: رویکرد اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر سیاست درستی است که در دستور کار ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته و امیدواریم دستگاه ها به وظایف خود در این زمینه بدرستی عمل کنند و پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ بطور قطع در راستای این سیاست و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری عمل خواهد کرد زیرا رویکرد تاثیرگذاری است.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به خانواده ها توصیه کرد، برنامه اوقات فراغت مناسب را برای نوجوانان تدوین کرده تا فرزندانشان زمان بیشتری را در کنار آنها سپری کنند.

اوقات فراغت پلیس مبارزه با مواد مخدر خانواده رسانه ستاد مبارزه با مواد مخدر مبارزه با مواد مخدر مقام معظم رهبری مواد مخدر وزیر کشور نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر