کد خبر: 180663 A

رییس پلیس راه قم خبرداد؛

این تصادف در کمربندی امام علی(ع) حدفاصل میدان ۷۲ تن و سه راهی خرمشهر به وقوع پیوست / ۲ دستگاه پراید، یک دستگاه پیکان، یک دستگاه پژو ۲۰۷، یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه تریلی با یکدیگر برخورد کردند.

ایلنا: رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم از وقوع یک فقره تصادف مابین ۶ دستگاه خودرو سبک و سنگین در قم خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۵ نفر فوت کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ اردشیر جمشیدی راد لحظاتی قبل اعلام کرد این تصادف در کمربندی امام علی(ع) حدفاصل میدان ۷۲ تن و سه راهی خرمشهر به وقوع پیوست که ۲ دستگاه پراید، یک دستگاه پیکان، یک دستگاه پژو ۲۰۷، یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه تریلی با یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ و یک دستگاه تریلی از سمت شاه جمال به ۷۲ تن و مابقی خودروها از ۷۲ تن به سمت شاه شمال در حرکت بودند که تریلی ضمن برخورد با جزیره وسط به لاین مخالف ورود کرده است.

به گفته جمشیدی راد، بر اثر این حادثه ۴ نفر در دم و یک نفر نیز در بیمارستان فوت کرده است.

رییس پلیس راه استان با بیان اینکه علت اصلی این حادثه در دست بررسی است تصریح کرد: با توجه به اینکه استان قم محور مواصلاتی ۱۷ استان کشور است و برخی از همشهریان از مسیر کمربندی به دلیل شلوغی شهر استفاده می کنند این حوادثتشدید خواهد شد که می بایست مسئولان در رفع مشکلات این کمربندی بکوشند.

اتوبوس امام علی پژو پلیس راه پلیس راه فرماندهی انتظامی تصادف خودرو قم خرمشهر پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر