کد خبر: 157718 A

محور سرخس - مشهد در استان خراسان رضوی که به علت طوفان شن و گرد و غبار شدید مسدود شده بود، در ساعت ۰۵:۱۵ امروز، دوشنبه ۱۸ فروردین ۹۳ با تلاش عوامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و مامورین پلیس راه بازگشایی شد.

ایلنا: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا طی اطلاعیه‌ای از بازگشایی محور مسدود شده سرخس - مشهد در استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه آمده است: محور سرخس - مشهد در استان خراسان رضوی که به علت طوفان شن و گرد و غبار شدید مسدود شده بود، در ساعت ۰۵:۱۵ امروز، دوشنبه ۱۸ فروردین ۹۳ با تلاش عوامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و مامورین پلیس راه بازگشایی شد.

لذا از رانندگانی که قصد تردد در محور مذکور یا سایر محورهای مواصلاتی کشور را دارند، تقاضا می‌شود ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به توصیه‌های ایمنی مامورین پلیس راه توجه کنند.

ضمنا مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵(۱۰ خط) بطور شبانه روزی پاسخ گوی وضعیت راه‌های کشور(جوی و ترافیکی) و یا امدادرسانی احتمالی به همه هموطنان است.

استان خراسان رضوی پلیس راه راهداری و حمل و نقل جاده شبانه روزی شماره تلفن کنترل ترافیک گرد و غبار محورهای مواصلاتی مشهد مقررات راهنمایی و رانندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر