کد خبر: 134201 A

فرمانده انتظامی فارس خبرداد:

این محموله طی ۵ عملیات شناسایی و کشف شده و تمام عوامل مرتبط با آن نیز شامل ۴۳ قاچاقچی، حمل‌کننده و نگهدارنده مواد، دستگیر شده‌اند.

ایلنا: فرمانده انتظامی فارس با اعلام خبر کشف بزرگ‌ترین محموله هروئین کشور در فارس گفت: در روزهای اخیر ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر طی استان کشف شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سیروس سجادیان، ‌ پیش از ظهر امروز یکشنبه ۱۵ دی‌ماه در یک کنفرانس خبری گفت: این محموله ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرمی شامل حدود ۲ هزار کیلوگرم تریاک و ۵۱۴ کیلوگرم هروئین بوده است.

وی با بیان اینکه ماموران مبارزه با مواد مخدر استان فارس برای شناسایی و کشف این محموله، از ۲ ماه قبل اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز کرده بودند، خاطرنشان کرد: این محموله طی ۵ عملیات شناسایی و کشف شده و تمام عوامل مرتبط با آن نیز شامل ۴۳ قاچاقچی، حمل‌کننده و نگهدارنده مواد، دستگیر شده‌اند.

سجادیان یادآور شد: از این قاچاقچیان تعداد ۵ قبضه اسلحه و مهمات جنگی مرتبط و ۲۹ دستگاه خودرو که در تهیه و توزیع موادمخدر از آن‌ها استفاده می‌شده نیز کشف و توقیف شده است.

به گفتهٔ وی سن قاچاقچیان دستگیر شده ۲۲ تا ۳۳ سال است و ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده بالغ بر ۱۲۳ میلیارد ریال و خودروهای توقیف شده ۷۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سجادیان ادامه داد: باندهای قاچاق مواد مخدر یاد شده طی عملیات‌هایی در شهرستان‌های نی‌ریز، خرم‌بید، داراب، جهرم، مرودشت، لار و استهبان، شناسایی و دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی فارس گفت: مقصد بعدی مواد مخدر کشف شده، استان تهران بوده است.

سجادیان تصریح کرد: خوشبختانه طی عملیات‌های یاد شده هیچ صدمه‌ای به پرسنل نیروی انتظامی فارس وارد نشده است.

استان تهران استان فارس خودرو دی ماه شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی قاچاق مواد مخدر مبارزه با مواد مخدر مواد مخدر نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر