کد خبر: 491744 A

رئیس ستاد انتخاباتی حامیان مردمی دکتر روحانی در استان مازندران ( تدبیر و توسعه ) در پیامی نتیجه انتخابات ریاست جمهوری را به ملت ایران و دکتر حسن روحانی تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متن پیام مهندس یحیی رجبی گالشی به شرح زیر است:

حضور حماسی و افتخار آفرین ملت قهرمان و رشید ایران اسلامی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت نشان داد جامعه ایرانی اسلامی ما ظرفیت عظیمی از تجربه مردمسالاری دینی را در نظام مبتنی بر جمهوری اسلامی به معنای واقعی ، با خود همراه دارد و این فرهنگ سیاسی در دنیای کنونی یک کیمیا هست.

انتخاب و اعتماد مجدد به دکتر روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به عنوان رئیس جمهور منتخب و تعیین مسیر عقلانیت و اعتدال ، بیانگر رشد سیاسی و فرهنگی ملت خردمند و مطالبه گر ایران اسلامی است حضور  باشکوه و آرای بیش از ۲۳ میلیونی رئیس جمهور منتخب و مشارکت فراتر از چهل میلیونی ایرانیان عزیز و سرافراز ، رسالت و مسئولیت دولت تدبیر و امید را مضاعف ساخته است که باید از امروز برای توسعه و آبادانی و پیشرفت ایران عزیز با مرافقت و همراهی همه گروه‌ها و جریانات سیاسی به فرصتی برای خدمت و کار و تلاش تبدیل شود و بدانیم که برنده واقعی این حماسه شیرین، ملت غیور و بیدار ایران اسلامی هستند.

اینجانب ضمن قدردانی و سپاس صمیمانه از مشارکت آگاهانه ، همراهی و نجابت مردم شریف و هوشیار مازندران، به ویژه اعضای شورای سیاستگذاری و مسئولین کمیته های اصلی و فرعی ستاد حامیان مردمی دکتر روحانی (تدبیر و توسعه) و اقشار و گروههای  مختلف فرهنگی ، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی  استان ، از تلاش وافر و هم افزایی مسئولانه همه حامیان دولت تدبیر و امید در این خطه سرسبز علوی تشکر می‌نمایم. امیدواریم با آغاز به کار دولت دوازدهم  شاهد اعتلا و توسعه استان مستعد مازندران باشیم.

با درود به روان پاک و مطهر امام و شهدای عزیز

یحیی رجبی گالشی

رئیس ستاد حامیان مردمی دکتر روحانی ( تدبیر و توسعه )  در استان مازندران

استان مازندران انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی ملت ایران ستاد انتخاباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر