کد خبر: 490143 A

مسئول استان مازندران ستاد مردمی حامیان دکتر روحانی:

یحیی رجبی گالشی، مسئول ستاد تدبیر و توسعه (حامیان مردمی دکتر روحانی) در استان مازندران گفت: تشکل‌ها و نهادهای مردمی، پیشگام حمایت از دکتر روحانی هستند.

به گزارش ایلنا به کمیته اطلاع رسانی ستاد حامیان مردمی دکتر روحانی در مازندران؛ مهندس یحیی رجبی در جمع گروه‌ها و انجمن‌های مردم نهاد، با اشاره به استقبال روز افزون مردم شریف مازندران به دولت تدبیر و امید گفت: تشک‌های مردم نهاد و غیر دولتی با کارکرد تخصصی و حضور فعال در انتخابات جاری نشان دادند در استمرار و ادامه دولت تدبیر و امید در دوره دوازدهم مصمم و استوار هستند و رای به عقلانیت را بر  انحراف و بیراهه ترجیح می دهند.

رجبی افزود: نباید اجازه بدهیم کشور به شرایط گذشته و  عقب بر گردد چرا که آزموده را آزمودن خطاست.

مسئول  ستاد  تدبیر و توسعه (حامیان مردمی دکتر روحانی)  در استان مازندران با  قدردانی از پشتیبانی و همراهی گسترده تشکل‌های مردمی و NGO های حرفه‌ای و تخصصی خاطر نشان ساخت: امروز به همکاری بیشتر و حضور گسترده‌تر مردم در انتخابات نیاز داریم تا هم منویات رهبری عزیز تحقق یابد و هم دکتر روحانی با آرای قاطع و با فاصله زیاد از رقبا انتخاب شود.

در ادامه این دیدار ، تعدادی از مسئولان و مدیران تشکل‌های مردم نهاد به ایراد سخن پرداخته و از استمرار دولت تدبیر و امید در دوره دوازدهم حمایت کردند.

استان مازندران انتخابات دولت روحانی مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر