کد خبر: 364925 A

عبداللهی در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: یک کاندیدای لیست دور دوم انتخابات با بیان اینکه عده‌ای برخلاف واقعیت‌ها در مقابل خواسته‌های مردم به مسیر دیگری می‌روند؛ خاطرنشان کرد: این عده با توسل به شیوه‌های نادرست سعی در وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها دارند.

بیت الله عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به مرحله دوم انتخابات و با بیان اینکه مهمترین اولویت حوزه انتخابیه، بهبود وضعیت  اشتغال و توجه به مسئله جوانان است، افزود: متاسفانه جاده‌های اهر و هریس وضعیت خوبی ندارند؛ همچنین توجه به بیمه روستایی آن و بهبود وضعیت آب شرب منطقه از جمله اولویت‌های ما در صورت پیروز بودن در مرحله دوم انتخابات خواهد بود.

این کاندیدای لیست جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با بیان اینکه درک واقعیت‌ها و مشکلات مردم و همراهی با خواسته‌های آنها البته موجب رغبت و همراهی آنها می‌شود، گفت: توسعه دانشگاه‌ها و ایجاد رشته‌های جدید از دیگر برنامه‌های مهم من برای جوانان است.

عبداللهی با اشاره به سوابق اجرایی خود، ابراز داشت: من قبلا فرماندار بوده‌ام و پست‌های اجرایی داشته‌ام و به مسایل و کمبودهای منطقه آشنا هستم، بنابراین شانس بالایی برای پیروزی در مرحله دوم انتخابات داریم.

این نامزد دور دوم انتخابات با بیان اینکه عده‌ای برخلاف واقعیت‌ها در مقابل خواسته‌های مردم به مسیر دیگری می‌روند؛ خاطرنشان کرد: این عده با توسل به شیوه‌های نادرست سعی در وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها دارند.

جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر