کد خبر: 1096095 A

دفتر موسسه خیریه مهر سیهلا دفتر از تاریخ ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ به آدرس سه راه رجایی شهر(سه راه گوهر دشت) ، خیابان سلحشور ، پلاک ۶ انتقال می‌یابد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه مهر سیهلا، ناصر امینی مدیرعامل موسسه خیریه مهر سهیلا این تغییر را در جهت توسعه و ارتقای خدمات رسانی به درمانجویان تحت پوشش عنوان کرد و گفت: ساختمان جدید موسسه خیریه مهر سهیلا توسط یکی از نیکوکاران یه این مرکز اهدا شده و پس از تجهیز و آماده سازی با هدف خدمت رسانی مطلوب تر آماده بهره برداری است.

مدیر عامل موسسه خیریه مهر سهیلا با معرفی طبقات مختلف این مرکز گفت: ساختمان جدید مهر سهیلا دارای چهار طبقه با امکانات کامل آموزشی، مددکاری، روانشناسی، روانپزشکی در جهت پاسخگویی مطلوب تر به درمانجویان اختصاص داده شده است و در حال تجهیز و توسعه می باشد.

رضا نکوئیان” دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین عضو هیئت مدیره موسسه خیریه مهر سهیلا در خصوص این ساختمان گفت: مطالعات درحوزه سرطان اجتناب ناپذیر است و سرطان در حال تغییر و بصورت نوظهور در حال پیدایش است.

وی ادامه داد: باید بتوانیم تحقیقات را به گونه ای مدیریت نمائیم تا با تغییرات پیشرفت سرطان به روز باشیم  و از آنها مطلع گردیم  باید با آگاهی از رشد این مهم، تشخیص صحیح و سریع و قاطع داشته باشیم و مسیر درمانی صحیح را انتخاب نماییم.

نکوئیان خاطرنشان کرد: لذا برخورداری از یک آزمایشگاه مجهز و به روزطبق ماده ۹ اساسنامه در راستای اهداف موسسه و ارتباط با مراکز تحقیقاتی ملی و بین المللی ضروریست و می تواند ما را در این مسیر یاری کند. پژوهشگاه ژنتیک اختصاص داده شده که به زودی پس از تجهیز می تواند بعنوان آزمایشگاه مولکولی سرطان در استان به بهره برداری برسد.

موسسه خیریه مهر سهیلا تا کنون به ۱۲۶۵ درمانجو خدمات رسانی نموده است. کمک های مالی و کمک هزینه خرید دارو، تجهیزات پزشکی، مشاوره های پزشکی و تغذیه ، مددکاری و روانپزشکی از جمله فعالیت های نوع دوستانه این مرکز بوده که با حمایت صنعتگران حامی این موسسه محقق شده است.

انتهای پیام/
موسسه خیریه مهر سهیلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر