کد خبر: 984660 A

مهلت ثبت نام آزمون استخدام ذوب آهن اصفهان تا 30مهرماه تمدید شد.

به گزارش ایلنا، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به­ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه هیأت مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد 309 نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می ­نماید.

داوطلبان گرامی می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم براساس دفترچه راهنمای آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام تا پس از برگزاری آزمون کتبی (علمی ) و طی مراحل بعدی ، نسبت به جذب نفرات برگزیده به صورت قرارداد موقت، براساس ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام گردد.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می بایست تا تاریخ 30 مهر  به سامانه esco.uiazmoon.ir مراجعه نمایند.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به­ منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه 5-10 مورخ 1399/4/24 هیأت مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد 309 نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی می ­نماید. داوطلبان گرامی می ­توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم براساس این اطلاعیه و جدول­های پیوست، نسبت به ثبت نام اقدام تا پس از برگزاری آزمون کتبی (علمی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، ارزیابی شایستگی و مصاحبه (برای مشاغل کارشناسی)، انجام معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی­های روانشناختی) و طی مراحل گزینش، نسبت به جذب نفرات برگزیده به ­صورت قرارداد موقت، براساس ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام گردد.

* شرایط عمومی *

1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

3- نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.

4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و یا هرگونه داروی اعتیادآور با تأیید مراجع ذی­صلاح

5- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

توضیح: داوطلبان دارای معافیت پزشکی،‌ مجاز به ثبت نام در مشاغل اپراتوری (جدول شماره 4) نمی­باشند.

6- داشتن حداقل سن 18 سال تمام شمسی تا آخرین مهلت ثبت نام در آزمون (تاریخ: 1399/07/25) 

توضیح: تغییر بازه زمانی ثبت‌نام به هر دلیل، مبنای محاسبه سن (تاریخ: 1399/07/25) را تغییر نخواهد داد.

7- داشتن سلامت و توانایی کامل جسمی، روحی و ویژگی­های روانشناختی جهت انجام فعالیت­های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه­ای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

8- عدم اشتغال در سازمانها ، نهادها و شرکتهای دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکتهای خصوصی، در زمان تکمیل مدارک استخدامی

توضیح: در خصوص افرادی که در سایر سازمان­ها شاغل بوده و داوطلب همکاری با این شرکت می­باشند، ارائه فرم تسویه حساب و حکم خاتمه کار از دستگاه متبوع، در زمان تکمیل مدارک استخدامی، ‌الزامی است.

9- تأیید صلاحیت پذیرفته شدگان از نظر قوانین و مقررات گزینش کشور

* نحوه ثبت نام و مهلت آن *

1- با توجه به اینکه آزمون­ها، تحلیل نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته­ شدگان نهایی براساس گروه امتحانی انتخاب شده توسط داوطلب در زمان ثبت نام انجام می­شود، لازم است داوطلبان با دقت و با توجه به شایستگی، علاقه، جدول نیازها و شرایط اعلام شده، نسبت به انتخاب تنها یک ردیف شغلی، که در جداول شماره 5 و 6 درج گردیده است، اقدام و ثبت نام نمایند.

2- داوطلبان واجد شرایط می ­بایست از روز سه ­شنبه مورخ 1399/7/8 تا روز جمعه مورخ 1399/7/30 به سامانه esco.uiazmoon.ir  مراجعه و اقدام به ثبت‌نام نمایند. فرم تقاضای ثبت نام می ­بایست با صداقت و دقت کامل تکمیل گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مراجعه کنید.

دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام

اشتغال اصفهان ذوب آهن کارشناسی نظام جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر