کد خبر: 983416 A

اولین مجمع عمومی شرکت تعاونی مسکن فولاد سنگان با حضور کلیه اعضا و نمایندگان اداره کار شهرستان خواف برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، این مراسم که با حضور معاون توسعه سرمایه های انسانی فولاد سنگان برگزار شد،‌ در ابتدا کلیه نامزدین هیئت مدیره برنامه خود را تشریح و خلاصه‌ای از وضعیت خود را ارائه دادند.

بر اساس این گزارش:‌ در انتها این مراسم پس از رای گیری، اقایان محمد راضی رودی، علیرضا رازقی و مهدی احمدی به عنوان  عضو هیات مدیره مجمع و موسی اقتصادی بعنوان بازرس انتخاب شدند.

این گزارش می‌افزاید: شرکت‌های تعاونی مسکن یکی از راههایی است که هر خانواده، به منظور تهیه و تملک سرپناهی برای رهایی از رنج اجاره‌نشینی و خانه بدوشی سالانه، به عضویت آنها در می‌آیند.

در واقع شرکت تعاونی شرکتی است که بین اشخاص حقیقی، برای فعالیت در امور مربوط به تولید و توزیع در جهت اهداف مصرح در قانون بخش تعاونی، تشکیل می شود. هدف اصلی این شرکت‌ها کمک به بهبود وضع اقتصادی و رفاه شرکاء و تامین حوائج و نیازمندی های مخصوص آن‌ها است و لذا برای ارائه خدمات ، تولید و امکانات رفاهی، اقشار مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان، افزایش سطح امکانات رفاهی ویژه پرسنل فولاد سنگان ،کرامت کارکنان و خانواده های ایشان از مهمترین اولویت های مدیریت این شرکت بوده که افزایش تعهد سازمانی را به همراه داشته است.

سرمایه فولاد مسکن شرکت تعاونی خواف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر